Özbakır, "Gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz"

Özbakır,19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Özbakır, "Gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz"

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Özbakır,19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Özabkır, 19 Eylül Gaziler Günü sebebiyle yayımladığı kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi: 

Ülkemizin her karış toprağına terlerini ve kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar yazdıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşamasının en büyük teminatı olan, Türk Kahramanlığının sönmeyen meşaleleri Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu cennet vatan uğruna cepheden cepheye koşan ve şehit olmayı göze alan Gazilerimiz, cesaretin ve fedakârlığın sembolleri, ülkemizin medarı iftiharıdır.

Şehit ve Gazilerimizin ortaya koydukları azim ve kararlılıkla ulusal varlığımız elde edilerek bu günlere kadar ulaşılmıştır. Bundan sonra da, Kahraman Gazilerimizin emanetine asla leke sürdürmeyecek, onların aziz hatırasını ilelebet yaşatacağız. Bize miras bıraktıkları Cumhuriyetimizi birlik ve bütünlük içinde koruyacak, ülkemizi elbirliğiyle daha da güçlendireceğiz.

Bu duygularla ‘Gaziler Gününü kutluyor, tüm şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, yaşayan gazilerimize en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 07:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48