Plaj sezonu kapanıyor

Plaj sezonu kapanıyor

Plaj sezonu kapanıyor

Zonguldakın Ereğli ilçesi Belediye Plajının 17 Eylül 2017 Pazar günü akşamı yaz sezonunu kapatacağı belirtildi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, belediye plajının, hem uzun kumsalı, hem üst düzey güvenlik önlemi olduğunu vurgulayarak, yenilenen plaj tesislerinde belediye personelinin güler yüzlü ve kaliteli hizmetinin de tercih nedeni olduğunu belirtti.
Geçtiğimiz yıllarda yaşanan boğulma olaylarının ardından bu sezon Mevrealtı mevkiine kadar 1,5 kilometrelik alanın belediyenin sorumluğuna verildiğini hatırlatan Başkan Uysal, üzücü olaylara meydan vermemek için 15 cankurtaran, 9 güvenlik kulesi, 1 jet ski, bir Zodyak Arama Kurtarma Botu ile üst düzey güvenlik önlemi aldıklarını söyledi.
Kdz. Ereğli Belediyesi Plajını daha önceki yıllarda yaşanan üzücü olayların tekrar etmemesi için alınan önlemler sayesinde Batı Karadenizin en güvenli plajı haline getirdiklerini ifade eden Başkan Uysal, plaj tesislerinde hafta sonları denize gelen kişi sayısının ortalama 3 bine ulaştığını ve 3 ayda da yaklaşık 250 bin kişiyi tesislerde ağırladıklarını vurguladı.
Başkan Uysal, 15 Haziranda açılan ve 17 Eylül 2017 Pazar günü akşamı sezon kapatacak olan Karadeniz Ereğli Belediye Plajına halkın gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür etti.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2017, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48