Posbıyık'tan STK'lare ziyaret!..

Posbıyık'tan STK'lare ziyaret!..

Posbıyık'tan STK'lare ziyaret!..

Seçim çalışmaları kapsamında STK ziyaretlerini sürdüren CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi adayları Türkiye Emekliler Derneği Ereğli Şube Başkanı Ali Ayhan’ı dernek binasında ziyaret etti.

Türkiye Emekliler Derneği Ereğli Şube Başkanı Ali Ayhan ve dernek üyelerinin TOKİ konusunda şikâyetlerini dinleyen CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’tan dernek yeri isteğinde de bulunuldu.

Türkiye Emekliler Derneği Ereğli Şube Başkanı Ali Ayhan, ‘TOKİ’den dolayı derneğimize şikayetler çoğaldı.  9 bin üyemiz var.  Emeklilerimize konut için çekiliş yaptık, 340 üyemize ev çıktı. O zamandan bu zamana hiçbir girişimde bulunulmadı. Hala TOKİ buraya gelecek diye bekliyoruz. Arkadaşlarımız bile şehirde gezemez oldu, akşamları bazen telefonlarımızı kapatır olduk, millet bizi muhatap buluyor. Ben gereken üst makama gereken dosyalarımı verdim ama sonuç alamıyoruz. Artık nereye takılıyor bilemiyoruz’ şeklinde konuştu.

Sosyal Belediyeciliğe önem verdiklerini ifade eden CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’tan Türkiye Emekliler Derneği  Başkanı ve yöneticileri emeklilere yakışan bir bina isteği talebinde de bulunarak, ‘O işler Allah nasip ederse sonra konuşacağımız işler. Dualarımız sizinle’ diyerek 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde başarılar dilediler.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ta, yaptığı konuşmada Ereğli’deki emeklilerin sorunlarını bildiğini ve onlarla ilgili projeleri bulunduğunu ifade ederek, seçildiği takdirde emeklilere her konuda destekte bulunacaklarının sözünü verdi.

Daha sonra Ereğli Berberler ve Kuaförler Odasını ziyaret etti.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın ve ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ereğli Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Murat Cebesoy ve üyeleri, “Başkanım bıraktığınız yerden devam etmenizi istiyoruz” şeklinde görüşlerini belirttiler.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, STK ziyaretlerine bugün de devam etti.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine tam gaz devam eden CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Ereğli Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Murat Cebesoy ve üyelerini derneklerinde ziyaret etti.

Ereğli Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Murat Cebesoy, CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.  Başkan Cebesoy ve üyeleri ayrıca “Başkanım bıraktığınız yerden devam etmenizi istiyoruz” dediler.

Posbıyık’ta, yeniden devam etmek için ekibiyle birlikte and içtiklerini belirterek, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için Ereğli Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Murat Cebesoy ve üyelerinden destek istedi.

Posbıyık ve beraberindeki  CHP Ereğli Belediye Meclis Üyesi Adayları, Ereğli Berberler ve Kuaförler Odası Başkan ve yönetimiyle fotoğraf çektirerek çeşitli konularda samimi sohbette bulundular.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48