POSBIYIK, ZABITA HAFTASINI PERSONELİYLE PASTA KESEREK KUTLADI

POSBIYIK, ZABITA HAFTASINI PERSONELİYLE PASTA KESEREK KUTLADI

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 194. yılı dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. Pasta keserek ekibi kutlayan Başkan Posbıyık, personele “Disiplin ve güler yüzlülük ön planda olmalı. Herkes sorumluluğunun gereğini yerine getirmeli.” dedi.

1-7 Eylül tarihlerinde kutlanan zabıta haftası dolayısıyla  Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, pasta keserek ekibi kutladı ve mesajlar verdi.

Posbıyık, Zabıta biriminin en çok güvendiği ve özen gösterdiği kurumlardan birisi olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“Gününüz kutlu olsun, hayırlı olsun. 194 yıllık çok köklü bir müessese. Belediye çalışmalarının öncülüğünü yapmak için kurulan son derece önemli bir teşkilat. Yasalar çerçevesinde bize verilen talimatlar doğrultusunda en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Zabıta belediyenin aynasıdır. Belediye içinde bütün birimler güzel görev yapsa, çok başarılı olsa dahi eğer zabıta gerekli görevini yapmazsa etkisi büyük olur. Zabıtanın yanlış bir hareketi olursa dikkat çeker. Disiplin ve güler yüzlülük ön planda olmalı. Herkes sorumluluğunun gereğini yerine getirmeli.

Belediyemizde, amirlerinizle birlikte iyi bir çalışma sergiliyorsunuz. Sizlerle ilgili övgüler aldığımda çok memnun oluyorum. Hepinize eşlerinizle, çocuklarınızla birlikte sağlık sıhhat içinde başarılar diliyorum. Beraber Ereğli’yi iyi noktalara getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Sevgiyle, barış ve dostlukla yolumuza devam edelim, diyorum. Gününüz kutlu olsun.”

Törene, Zabıta personelinin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları da katıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48