Rezalet sonrası görevine son verildi!!!

Kdz.Ereğli Şehir Mezarlığında çalışan Belediye personelinin mezarlık içinde göbek atıp oynaması bu ne rezalet dedittirdi. Başkan Uysal işçinin iş akdini fesih etti.

Rezalet sonrası görevine son verildi!!!

Kdz.Ereğli Şehir Mezarlığında çalışan Belediye personelinin mezarlık içinde göbek atıp oynaması bu ne rezalet dedittirdi. Görüntüler üzerine Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, işçinin iş aktini fesih etti. 
Kdz.Ereğli Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü bünyesinde çalışan bir bayanın cep telefonu ile 19 Haziran 2017de çekilen görüntüleri internete düştü. Büyük tepkiye yol açan Mezarlık içinde göbek atıp, oynama hadisesi sonrasında Toplum Yararına Proje (TYP) kapsamında İŞ-KUR tarafından Kdz.Ereğli Belediyesinde görevlendirilen 6 aylık geçici işçinin sosyal medya ve basında yer alan görüntüleri üzerine yapılan inceleme sonrası, 2 TYP çalışanının iş akitlerine son verildi.

Belediyeden yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:

Kdz.Ereğli Belediyesi Şehir Mezarlığında çekilen ve bugün sosyal medya ile bazı basın yayın organlarında yer bulan görüntülere ilişkin, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın talimatıyla soruşturma başlatılmış olup;Görüntüde yer alan Y.A. isimli kadın işçinin ve görüntüyü çeken A.Ç. isimli işçinin Toplum Yararına Proje (TYP) kapsamında İŞ-KUR tarafından Kdz.Ereğli Belediyesinde görevlendirilen 6 aylık geçici işçiler olduğu tespit edilmiş,

Belediyemiz Mezarlıklar Müdürlüğünde görevlendirilen TYP personellerine işe başlamadan önce verilen eğitimde, mezarlıklardaki çalışma koşulları ve uyulması gereken kurallar  tebliğ edilmesine rağmen, görüntülere yansıdığı şekilde Kdz.Ereğli Belediyesinin kurumsal kimliğine uymayan, hizmetleriyle bağdaşmayan görüntüler üzerine her iki TYP personelinin 25 Temmuz 2016 tarihinden itibaren belediyedeki iş akitlerine son verilmiştir.Gerekli evraklar, İŞ-KUR Kdz.Ereğli şubesine gönderilmiştir.

İşte yürek yakan o görüntüler...

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2017, 13:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe
Ayşe - 5 yıl Önce

Derhal işine son verilsin bu ne rezillik

Süheyda Alişan
Süheyda Alişan - 5 yıl Önce

Bu kadar terbiyesizlik olmaz olamaz babam yatiyor orada..islerini yapsinlar suluklara su koysunlar mezarlari temizlesinler..
Tabi yapicak işleri olmayinca oynarlar maasida havadan alirlar...umarim yetkililer bu video karsisinda duyarsiz kalmayip gerekli islemi yaparlar...

sezer
sezer - 5 yıl Önce

belediye personeli değil işkur personeli ;)

orhan
orhan - 5 yıl Önce

gündem 67 hala belediye personeli yazıyorsunuz..arkadaşım bunlar işkurdan 6 aylığına gelen personel.belediye 24 saat bunların başına bekçimi dikecek ? herkes yaptığından sorumludur..yaptıkları terbiyesizlik cezasız kalmamış..

Mecit  yılmaz
Mecit yılmaz - 5 yıl Önce

Seni orda saklayan her kimse ....?????

Nevin aydın
Nevin aydın - 5 yıl Önce

Rabbim oraya yattiginda sanada aynisiniyapan olsun ahlak yoksunu

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48