SAFFET BOZKURT MAZBATASINI ALDI

SAFFET BOZKURT MAZBATASINI ALDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Beldesinde 6. Sı gerçekleştirilen olağan kongrede Ak Parti İlçe Başkanlığı’na seçilen Saffet Bozkurt ve ekibi seçim kurulundan mazbatasını aldı. 

Gülüç beldesi Gülüç Düğün Salonunda 6. Olağan Kongrede Ak Parti İlçe Başkanlığına seçilen Saffet Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri seçim kurulundan mazbatalarını aldı. Bozkurt ve ekibini Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ve İl Başkanı Zeki Tosun’da yalnız bırakmazken, Mazbatasını alan çiçeği burnunda ilçe başkanı Bozkurt, Teşkilatı daha da yukarılara taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti. Bozkurt açıklamasında “Çok gururlu mutluyuz. Mazbatamızı aldık. Partimize hizmet etmek adına kongremizden sonra mazbatamızı aldık. Arkadaşlarımızla beraber bu heyecan içerisindeyiz. İnşallah bu bayrağı taşıyan arkadaşlarımızın getirdikleri noktadan daha yukarılara taşımaya çalışacağız. Partimizi Ereğli ve Türkiye’de zirveye çıkarma noktasında teşkilat olarak üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getireceğiz” dedi.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’de, yeni başkan ve yönetim kurulunun yanında olacaklarını, Ereğli’ye hizmet getirmek için çalışacaklarını kaydettiği konuşmasında “Saffet kardeşim ve yönetiminde ki kardeşlerimiz zaten bilindik arkadaşlarımız. Partimizin kuruluşundan bu yana içinde bulunan, ondan sonra ki dönemlerde uygun bulunup partimize katılan kardeşlerimizden oluyor. Ereğli’mizi daha çok ön saflara çıkaracak bir liste ile beraber inşallah bundan sonra bizlerde onların yanında olacağız.  Ereğli’mizin hizmetine hep birlikte koşacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48