Sağlıkçılardan sonra mahallesine maske dağıttı

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİNE BAĞLI TOPÇALI MAHALLESİ MUHTARI HASAN AKSOY SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YAKLAŞIK 1000 ADET SİPERLİK MASKE VERMESİNİN ARDINDAN KENDİ MAHALLESİNDE Kİ VATANDAŞLARA KAPI KAPI DOLAŞIP MASKE DAĞITTI.

Sağlıkçılardan sonra mahallesine maske dağıttı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Topçalı Mahallesi Muhtarı Hasan Aksoy sağlık çalışanlarına yaklaşık 1000 adet siperlik maske vermesinin ardından kendi mahallesinde ki vatandaşlara kapı kapı dolaşıp maske dağıttı.

Topçalı Mahallesi Muhtarı Hasan Aksoy arkadaşları ile bir araya gelerek bir hafta içerisinde yaklaşık 1000 adet siperlik maske üretti. Üretilen maskeleri Ereğli ilçesindeki tüm sağlık kuruluşlarına teslim eden Aksoy, hafta sonu da kendi mahallesindeki vatandaşlara maske dağıtımı gerçekleştirdi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ve bölgemizde etkili olan korona virüs salgını ile mücadelenin tüm hızıyla sürdüğü şu günlerde herkesin üzerine görevler düştüğünü hatırlatan Aksoy “Bu süreçte cephenin en önünde savaşanlar tabi ki sağlık çalışanlarımız. Bizde arkadaşlarımızla birlikte sağlık çalışanlarımızın ihtiyaç duyduğu siperliklerden kendi imkânlarımızla 1000 adet üretip kendilerine teslim ettik. Hafta sonu da mahallemizdeki tüm hanelere temin ettiğimiz koruyucu maskelerin dağıtımını gerçekleştirdik. Ülke olarak bu savaştan her kes birbirine destek olarak, yetkililerin söyledikleri kurallara uyarak başarı ile çıkacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2020, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48