SAHTE ALKOLDEN DEĞİL BEYİN KANAMASINDAN HAYATINI KAYBETMİŞ...

SAHTE ALKOLDEN DEĞİL BEYİN KANAMASINDAN HAYATINI KAYBETMİŞ...

Karadeniz Ereğli'de alkol zehirlenmesi iddiasıyla kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Harun İnanç'ın (54) cenazesi toprağa verildi.

Akarca Mahallesi'nde annesi ile birlikte yaşayan Harun İnanç, 9 Ekim gecesi evinde rahatsızlandı. Yakınları tarafından ilçedeki özel bir hastaneye getirilen İnanç'ın alkollü olduğu tespit edildi. Karabük'deki özel bir hastaneye sevk edilen 2 çocuk babası Harun İnanç, 11 Ekim tarihinde hayatını kaybetti.

İnanç'ın cenazesi Karabük Adli Tıp Kurumundan alınarak, Bozhane Camisi'ne getirildi. Harun İnanç'ın cenazesi, burada kılınan namazın ardından Kestaneci Mezarlığı'nda defnedildi. Cenazeye katılan İnanç'ın yakınları gözyaşı döktü.

Harun İnanç'ın kardeşi Enes İnanç da burada gazetecilere yaptığı açıklamasında, evinde rahatsızlanan kardeşinin önce ilçedeki sonra Karabük'teki özel bir hastaneye götürüldüğünü söyledi.

Ereğli’deki hastaneye götürüldüğünde yakınlarının alkollü olduğu belirtilince sahte alkolden şüphelenildiğini anlatan Enes İnanç, "Karabük'e gittiğinde durumun sahte alkolden olmadığı belli oldu. Kendisi geçirdiği beyin kanamasından ötürü vefat etti. Karabük'teki doktorlar bize bu şekilde söyledi. Yine tanıdığımız profesörlerle görüştük ve aynı belirtilerin beyin kanamasında da olabileceğini söylediler. Otopsi yapıldı sonuç zaten ortaya çıkar" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39