SİLAH, BIÇAK VE SOPALARIN KONUŞTUĞU KAVGADA 6 KİŞİ YARALANDI

SİLAH, BIÇAK VE SOPALARIN KONUŞTUĞU KAVGADA 6 KİŞİ YARALANDI

Kdz. Ereğli'de aralarında husumet bulunan iki tarafın kavgasında 6 kişi yaralandı. Silah, bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada iki kişi silahla vurulurken, iki kişi ise aldıkları bıçak darbeleri ile yaralandı. Diğer iki kişi ise darp edildi.

Olay ilçeye bağlı Kepez Mahallesi Hacı Eyüp Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre B.Ö. oğlu B.Ö. ve yanındakilerle birlikte husumetlisi olduğu ve aynı mahallede oturdukları M.G. ve kardeşi M.G. yi piknik alanı mevkiine çağırdı. Burada başlayan tartışma kısa sürede kavgaya döndü.

Kavgaya M.G. ve M.G. kardeşlerin arkadaşları M.Ç. ve S.Ç. de karıştı. Çıkan kavgada silahına davranan B.Ö., M.Ç: ile S.Ç. yi ayaklarından vurdu. M.G. ve M.G. ise aldıkları bıçak darbeleri ile yaralandı. Polisin olay yerine gelmesi ile sona eren kavgada silahla yaralanan M.Ç. ve S.Ç. Özel Echomar hastanesine, M.G. ve M.G. devlet hastanesine, B.Ö. ile oğlu B.Ö. ise ilk olarak Özel hastaneye ardından ise Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve araştırma hastanesine kaldırıldı.

Özel Echomar hastanesine kaldırılan S.Ç. nin sol ayağına isabet eden mermiden dolayı kemiğinin kırıldığı ve ameliyata alınacağı öğrenildi. M.Ç. nin ise merminin sağ ayak baldırından girip çıktığı ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Kavgada bıçakla yaralanan M.G. ile kardeşi M.G. nin ise vücudunda aldıkları bıçak darbeleri nedeniyle kesikler oluştuğu Devlet hastanesinde tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. Yaralılardan M.G. daha sonra Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve araştırma hastanesine sevk edildi.

Kavgada yaralanan B.Ö. ile oğlu B.Ö. ise Özel Anadolu hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından kaldırıldıkları Özel hastaneye ardından Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve araştırma hastanesine kaldırıldı.

Yaşanan olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2020, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48