Spor spor spor....

Spor parkı inşasında sona gelindi.

Spor spor spor....

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Spor parkında incelemelerde bulundu, gençlere müjde verdi; “Kdz.Ereğli’ye çok yakışacak olan ve gençlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarladığımız Spor parkı inşasında sona geldik” dedi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ofis yanı Uzunkum Caddesi üzerinde ki sahil kenarına yapılan spor parkı kompleksinde çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Uysal, 4 bin 200 metrekare alan üzerine inşa edilen spor kompleksinde gelinen son noktayı yerinde denetleyerek belediye başkan yardımcıları Ayhan Atay ve Hüseyin Ağlar, Park ve Bahçeler Müdürü Etem Özdemir ile Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert’den bilgi aldı.


“KDZ.EREĞLİ’DE BİR EKSİKLİĞİ DAHA GİDERİYORUZ”

Başkan Uysal, yaklaşık 2 milyon TL yatırımla Kdz.Ereğli halkının hizmetine sunulacak olan Spor parkının ilçenin ihtiyaç duyduğu projelerden biri olduğunu belirterek; “Spor parkı projemiz ilçemize çok yakışacak. Halkımızın, özelliklede gençlerimizin ihtiyaç duyduğu eksikliği gideriyoruz. İçerisinde yürüyüş alanı, kay-kay pisti, 8 platformlu mini golf alanı, 450 metrekare buz pisti, halı saha, tırmanma alanı, oturma alanları, büfe, kafeterya, WC ve bebek bakım odası ile bir kompleks. Gençlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarladık. Artık çalışmalarımız son aşamaya geldi, malzemeleri yerleştirme çalışmaları bittikten sonra halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48