TÜGVA gençleri Şahin’i destekliyor

TÜGVA gençleri Şahin’i destekliyor

Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin’e destekler her geçen gün artıyor.
Belediye Başkan adayı Şahin , İlçe Başkanı Fatih Çakır , Gençlik kolları başkanı Tekin Alabaş ve Yönetim Kurulu ile birlikte TÜGVA Ereğli şubesine ziyaret gerçekleştirdi. 
TÜGVA şube başkanı Muhammet İkbal Çakır’ın daveti üzerine ziyaretini gerçekleştiren Belediye Başkan adayı Şahin’e güzel bir karşılamada bulunuldu. Şahin gençlerle buluşmasında şunları söyledi ; ‘’Bizim Belediye Başkanlığımızda gençlerimize yönelik güzel projelerimiz olacaktır.Sayın Cumhurbaşkanımız Ereğli’ye geldiği mitingde çok mutlu oldu. Bizde Sn.Cumhurbaşkanımızı Ereğli’de mahcup etmek istemiyoruz. O yüzden sizlerin desteği ile Ereğli’yi kazanmamız çok önemli, Ereğli’mize değerli sporcular, sanatçılar yetiştirilmesine gücümüz yettiği kadar destek vereceğiz. Sizlerin de bu akşam bizlere göstermiş olduğunuz destek, seçimi alacağımıza cani gönülden inancımız daha çok arttı. Güzel karşılamanızdan dolayı teşekkür ederim.’’
TÜGVA şube başkanı İkbal Çakır , Belediye Başkanı adayı Şahin’e davetine icabet ettiği için teşekkür ederek , ‘’ gençler Ak Parti’nin hizmetlerinden memnun , Ereğli’de de sizin gibi bir değerli başkanımızın olması için her türlü desteğimizi vereceğiz, Sizlerin de gençler adına güzel çalışmalar yapacağınıza inanıyoruz. Çalışmalarınızda her zaman yanınızda olacağız.’’ Dedi.
VATANDAŞLARLA SABAH BULUŞMASI
Şahin , sabah namazı buluşmasında vatandaşlarla bir araya geldi. Ereğli’de her hafta yapılan sabah namazı programları kapsamında bu hafta buluşmada Yeşiltepe Camiisinde vatandaşlarla birlikte sabah namazını kıldı. Şahin sabah namazının ardından cemaatle birlikte hoş bir sohbet havasında kahvaltı yaptı. Başkan adayı Şahin  sabah namazı buluşması ardından şehir merkezinde bir çay ocağında vatandaşlarla bir araya gelerek sabah çay sohbeti gerçekleştirdi. Vatandaşlar Şahin’i halkla iç içe olmasından dolayı memnuniyetini dile getirerek destekleyeceklerini belirttiler.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 19:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa çoker
mustafa çoker - 4 yıl Önce

İlçe müftülüğü yetkililerinden acilen bu konu ile ilgili bir açıklama bekliyoruz.Yapılan şey yanlıştır ve dinen etik değildir.Allah'ın evinde ibadet olur,siyaset değil..

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48