TÜRK METAL GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ERDAL, EREĞLİ'DE ZİYARETLERDE BULUNACAK

TÜRK METAL GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ERDAL, EREĞLİ'DE ZİYARETLERDE BULUNACAK

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal, Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki Türk Metal Sendikası Şubesi’ne ziyarette bulundu.

Alınan bilgiye göre; Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal,  Sendika Şube binası önünde Şube Başkanı Yakup Yılmaz, Şube Yönetimi ve kalabalık işçi tarafından sloganlarla karşılandı.

Binaya girişinde önce Sendika Lokaline uğrayan ve buradaki işçilerle kısa sohbette bulunan Erdal, Başkanlık makamında yönetim ile görüştü.

Erdal, burada yaptığı açıklamada, Karadeniz Ereğli’yi ve bölgede yetkili oldukları Ereğli Demir ve çelik Fabrikaları’nı (Erdemir) ERSEM’i, Tat Metal’i ve Çaycuma’daki Gersan AŞ’yi tanıdığını belirterek, şöyle dedi:

“Bu bir bayrak yarışıdır. Göreve gelen her arkadaşımız, üyelerimizin hak ve menfaatlerini en üst seviyede korumak için çaba gösteriyorlar. Bu vesileyle önceki görevde bulunan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu ziyaretimde, görevde bulunan arkadaşlarımızla, gruplar halinde üyelerimizle istişarelerde bulunacağız.”

5 gün ilçede kalacak olan Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal, bu süre içinde başta Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral olmak üzere bazı ziyaretlerde bulunacağını sözlerine ekledi

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2021, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48