Turpçu başkanları ziyaret etti...

CHP’nin 25 ve 26. dönem milletvekili Şerafettin Turpcu: Seçimi kazanabilecek tek aday adayı olan Halil Posbıyık aday yapıldı ve bu gerçek seçim sonuçlarıyla ortaya çıktı.

Turpçu başkanları ziyaret etti...

CHP’nin 25 ve 26. dönem milletvekili Şerafettin Turpcu, seçimleri kazanan CHP’li Belediye Başkanlarını ziyaret ediyor. Turpcu, Zonguldak ve ilçelerinde rakibine yüzde 61 gibi bir oranda fark atarak yeniden başkanlık koltuğuna oturan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ederek başarı diledi. Tekin’in elde ettiği ezici başarının halkın hizmete verdiği destek olarak değerlendiren Turpcu, daha sonra CHP’lilerin “Efsane geriye döndü” sloganıyla sevinçlerini ifade ettiği Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret ederek başarı diledi. Turpcu, Kdz. Ereğli’deki adaylık sürecinde, seçimi kazanacak tek aday adayının Halil Posbıyık olduğuna bir kez daha dikkat çekerken, partide ön seçim kurumunun yerleştirilemediğini vurguladı.

 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 20:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat çakır
Sedat çakır - 3 yıl Önce

Bu şero turpçu ya bakın omurgasız sahtekar yalakalık peşinde önce dolandırdığın insanların parasını öde sümüklü şero merkezde yandaşlarının chp ye yaptığı hainliği anlat iblis

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48