UÇAR’IN MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI!

UÇAR’IN MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI!

UÇAR’IN MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI!

Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’a yakınlığı ile bilinen İl Milli Eğitim Müdürü Harun Akgül görevinden alındı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’ın ısrarla müdür yapmak istediği ve hedefine ulaşarak vekaleten de olsa atamasını yaptırdığı İl Milli Eğitim Müdürü Harun Akgül görevinden alındı.
Görevinden alınan Harun Akgül’ün yerine Amasra İlçe Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar atandı.

OĞUZHAN ACAR KİMDİR?
20/07/1978 yılında Karabük ilinde doğdu. İlkokulu köyünde Kayabaşı İlköğretim Okulunda, orta öğretimini Karabük İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümündeki 1 yılın ardından  Karaelmas Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi’ne yatay geçiş yaparak  2002 yılında mezun oldu. Aynı yıl Yozgat İli Çayıralan İlçesi Karakışla İlköğretim Okulunda Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı.2003 yılında kendi okulunda yedek subay öğretmen olarak askerlik görevini tamamladı. 2005 – 2009 yılları arasında aynı okulda görevine müdür yetkili sınıf öğretmeni olarak devam etti. 2009 – 2013 yılları arasında Yozgat İli Çayıralan İlçesi Menteşe Mustafa Öztürk İlköğretim okulu ve Şehit Yarbay Yusuf Turgut Ortaokulunda okul müdürü olarak görev yaptı. 27/12/2013 tarihli Milli Eğitim Bakanlığı kararnamesiyle Bartın İli Amasra İlçesine, İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim faaliyetlerinde ve Yetişkin Eğitimi Projesi kapsamında birçok yurt dışı eğitimlerde bulundu. Halen Amasra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine devam eden Oğuzhan ACAR, evli ve 1 erkek, 2 kız çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 11:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
ethem kışlalı
ethem kışlalı - 1 yıl Önce

nereye gıttın haruncum,ben sana demedımmı sen bu işlere girme diye ah haruncum ah

öğretmen
öğretmen - 1 yıl Önce

kurtulduk,kurtulduk,emeği geçenlerden Allah razı olsun.

kemaltın yıldız
kemaltın yıldız - 1 yıl Önce

bir okul müdürüne siyasi menfaat uğruna bu işler yaptırılırsa ,o kişide gereğini yapar..yazık oldu harun bey yazık.bir eğitimci olarak üzüldüm.devlet memuru olduğunuzu unutmayınız.yoksa bırılerı sıze hatırlatır.harun beyciğim

SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39