Uysal; 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı

Uysal; 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı

Uysal; 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı

30 Ağustos ruhu, gençlerimize örnek gösterilmelidir’

  30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95.yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal, 30 Ağustos ruhunun gençlere örnek olarak gösterilmesi gerektiğini belirtti.

Bu zaferle Türk milletinin gücünü ve cesaretini kanıtladığına dikkat çeken Başkan Uysal, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Türk tarihinin kıvanç dolu dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zaferi, Türk milletinin hürriyet ve bağımsızlığı için nihai hamleye karar verdiği tarihin adıdır.

Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla ve erkeğiyle ülkemizin her bölgesinden birlik-beraberlik içerisinde milletimizin bağrından çıkan kahraman ordumuz, bu savaşta Türk Milletinin gücünü ve cesaretini kanıtlamış, kazandığı bu büyük zaferle de ülkemiz tarihine adını yazdırmıştır.  

Bu büyük zafer yeni neslimize çok iyi anlatılmalı, milletimizin 30 Ağustos ruhu ise gençlerimize örnek olarak gösterilmelidir. 

30 Ağustos Zafer Bayramının 95. yıldönümünü en kalbi duygularımla kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 22:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48