Uysal; Bizler büyük bir aileyiz.

Uysal; Bizler büyük bir aileyiz.

Uysal; Bizler büyük bir aileyiz.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kurban Bayramının 1.günü Belediyede düzenlenen bayramlaşma programında, belediye çalışanları, STK temsilcileri ve misafirleriyle bayramlaştı.
Kdz. Ereğli Belediyesinde geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreni Kurban Bayramının 1.gününde Başkan Hüseyin Uysalın makamında gerçekleşti. Başkan Uysal, belediyede çalışan personel, zabıta, itfaiye, birim müdürleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, muhtarlar, belediye meclis üyeleri, gazeteciler ve misafirleriyle tek tek bayramlaştı.
Belediye Başkan Yardımcıları ve daire müdürlerinin de hazır bulunduğu bayramlaşma töreninde, Başkan Hüseyin Uysal katılımcıların bayramını kutlayarak; Sizlerin, ailenizin ve güzel şehrimin güzel insanlarının Kurban Bayramını tebrik ediyorum. İnşallah kazasız, belasız, huzur ve mutluluk içerisinde bir bayramı hep birlikte yaşarız. Bizler büyük bir aileyiz. Ekibimizle birlikte ilçemizin hak ettiği hizmetleri yapabilmek için mesai mefhumu gözetmeksizin el birliğiyle çalışıyoruz. Ereğliyi çok daha güzel günler bekliyor. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Katılımlarınız için teşekkür ediyorum dedi.
Başkan Uysal, daha sonra gün içerisinde düzenlenen protokol bayramlaşmalarına da katıldı.

haber

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2017, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48