Uysal, " Bizler derneklerimize önem veriyoruz.

Uysal, " Bizler derneklerimize önem veriyoruz.

Uysal, " Bizler derneklerimize önem veriyoruz.

Zonguldakın Ereğli ilçesi Armutlucuma ve Civar Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kongre sonrası Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysalı ziyaret etti.
Armutlucuma ve Civar Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile başkanını değiştirdi. Yeni Başkan Dursun Özcan ve yönetimi kongre sonrasında Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysalı makamında ziyaret etti.
Yeni yönetimle beraber güzel işlere imza atacaklarını söyleyen Armutlucuma ve Civar Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Dursun Özcan Başkan Uysalında desteklerini beklediklerini belirtti. Özcan konuşmasında, Bizler bugüne kadar dernek olarak, köylerimizin sorunlarını üst makamlara anlatmaya çalıştık, bundan sonra da yine dernek olarak vatandaşlarımız ve köylerimiz için elimizden geleni yapacağız. Bizden desteklerini esirgemeyen ve ziyaretimizi kabul eden Ereğli Belediye Başkanımız Hüseyin Uysala teşekkür ederiz dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğlideki derneklere ellerinden gelen desteği vermeye çalıştıklarını vurguladı. Uysal, Bizler derneklerimize önem veriyoruz. Elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Ben yeni yönetime görevinde başarılar diliyorum. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

haber

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2017, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48