Uysal, iftar sofrasında engelli ve ailelerini ağırladı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve eşi Sevim Uysal, açık hava halk iftarları sofrasında Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Rehabilitasyon Merkezlerinin yöneticileri, engelli vatandaşlar ve aileleriyle 2 bin kişiyi ağırladı.

Uysal, iftar sofrasında engelli ve ailelerini ağırladı

Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü organizasyonunda Yaşlılar ve Gençler Evinde düzenlenen açık hava halk iftarları yoğun ilgi görüyor.
Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve eşi Sevim Uysal, Ramazanın 6.gününde iftar sofrasında Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, ilçedeki Rehabilitasyon Merkezlerinin yöneticileri, engelli vatandaşlar, aileleri ve 31 mahalleden gelen yaklaşık 2 bin kişiyle iftar sofrasında bir araya geldi.
Eşi Sevim Uysal ile birlikte yarım saat önceden iftar alanına gelen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, masaları tek tek gezerek halkın Ramazan ayını kutladı. Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları veren Uysal Paylaşma, dayanışma, birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve saygının doruğa ulaştığı bu mübarek ayda sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Rabbim oruçlarımızı kabul, dualarımızı karin eylesin. Bu akşam iftar soframızı bizimle paylaşan Kaymakamımız Sayın Nazım Madenoğluna, Rehabilitasyon Merkezlerimize, engelli vatandaşlarımız ve aileleri ile siz değerli halkımıza teşekkür ediyorum dedi.
Belediye Başkan yardımcıları Ayhan Atay, Esra Alpago, Atilla Bulak ve bazı belediye meclis üyelerinin de katıldığı iftar öncesi Belediye hocaları tarafından alanda Kuran-ı Kerim ve ilahiler okunurken, açık havadaki iftara Kdz. Ereğli halkının yaşlısı-genci, çoluk-çocuk aileleriyle birlikte yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 08:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48