Vali Çınar, kültür merkezini inceledi

Vali Çınar, kültür merkezini inceledi

Vali Çınar, kültür merkezini inceledi

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, sanayici Akın Tatoğlu tarafından yaptırılan 550 kişilik modern kültür merkezinde incelemelerde bulundu.
Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Tat Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Akın Tatoğlu, İlçe Müdür Vekili İsmail Aksoy, Cemile Tatoğlu Anaokulu Müdürü Demirhan Döl ve bazı daire amirleri ile birlikte yapımı tamamlanma aşamasına gelen Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezinde incelemelerde bulundu.
Zonguldak Valisi Çınar kültür merkezini incelediği sırada Sanayici Akın Tatoğlu ve kültür merkezindeki çalışmaları yakından takip eden Cemile Tatoğlu Anaokulu Müdürü Demirhan Döl den bilgi aldı. Kültür Merkezini her yönü ile çok beğendiğini belirten Vali Çınar, Ereğlinin önemli bir ihtiyacını karşılayacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali Çınar kültür merkezinin yapımının başlangıcından sonuna kadar maddi desteğinin yanı sıra her aşamasını takip eden Sanayici Akın Tatoğluna teşekkür etti. Şu ana kadar 3 milyon TLden fazla harcama yapılan Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezinde 550 kişilik sinema ve tiyatro salonu, 200 kişilik toplantı odası, sergi salonu, fuaye alanları, kulisler yer alıyor. Kültür Merkezinin kısa süre içerisinde tamamlanarak hayata geçirilmesi planlanıyor.
Vali Çınar, kültür merkezinin ardından yine sanayici Akın Taoğlunun annesi adına yaptırdığı Cemile Tatoğlu Anaokulunu ziyaret etti. Çınar bu ziyaretten sonra Kdz. Ereğli OSB toplantısına katıldı.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48