Kozlu Belediyesi halkla buluştu!

Kozlu Belediyesi halkla buluştu!

Kozlu Belediyesi halkla buluştu!

Kozlu belediye Başkanlığınca Salı günleri sabah 10:00 ile 12:30 Perşembe günleri ise 14:00 ile 16:00 arasında  düzenlenen halk günü Kozlu belediyesi Nikah Salonu'nda gerçekleşti.
Vatandaşların yoğun olarak katıldığı halk gününde Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz vatandaşların tek tek sorunlarını dinleyerek sorunların çözümü için çözüm yolları üretti.
Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada ‘’Yeni hizmet binamızda vatandaşlarımıza daha iyi daha kaliteli hizmet vermek ve birebir Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek için salı günleri Sabah 10 ile 12. 30 arası perşembe günleri saat 2 ile 4 arası halk günü oluşturduk. Zaten ben sürekli mahallelerde vatandaşlarımız ile bir arada olduğum için vatandaşlar bana çok rahat ulaşabiliyorlar ama bazı vatandaşlarımız ben işte oluyorum Başkanım sizi göremiyorum belli bir günler saat olsa biz de ona iş yerimizden izin alıp  sizle görüşebilir miyiz dedikleri için ben de vatandaşlarımıza  daha kaliteli hizmet sunmak için Salı ve Perşembe günleri Halk Günü ilan ettim bu demek değildir ki Sadece bu günler görüş yapıyoruz Ben 7 gün 24 saat vatandaşlarımız ile bir aradayım telefonum sürekli  açık belediyemizin Beyaz Masa birimi sürekli Vatandaşlarımızın istek dilek şikayetlerini alıyor  ve biz bu dilekçelerin sonucunda vatandaşlarımıza geri dönüş yapıyoruz yapılan hizmetten memnun musunuz memnun değil misiniz diye sıkıntılı olan konuları biz tekrardan ela alıp değerlendiriyoruz Vatandaşlarımızın daha kaliteli hizmet alması için çalışmalarımız devam etmektedir.’’ dedi

Haber Kaynağı, Sinan Çerçioğlu

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39