AK PARTİ SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

AK PARTİ SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

gundemeregli.com-Kdz  Ereğli´de 30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı Seçimlerini  kazanan AK Parti seçim zaferini Anfi tiyatroda düzenlediği eğlence ile kutladı.

Kdz Ereğli anfi tiyatro da düzenlenen etkinliğe Zonguldak Milletvekili Prof Dr Ercan Candan, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İlçe Başkanı Fatih Çakır, Meclis Üyeleri ,İl genel meclisi üyeleri,Gençlik kolları, Kadın kolları ,Muhtarlar ve Çok sayıda vatandaş katıldı.

Şölen havasında geçen kutlama programında vatandaşlar Başkan Hüseyin Uysal ve Milletvekili Ercan Candan alana geldiğinde “Genç Başkan” sloganları attılar.

Kutlama programının açılış konuşmasını yapan AK  Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, AK Parti olarak siyaseti 30 Mart’a kadar yaptıklarını ve bundan sonra siyaset yapmayıp hizmet yapacaklarını belirterek şunları söyledi;

Artık sizlere siyaset yapacak değiliz, Artık hizmet zamanı, siyasetimizi 30 Mart’a kadar yaptık ve siz değerli halkımızın desteği ile kadrolarımızın çalışmasıyla, Belediye Başkanımızın, Milletvekilimizin, Teşkilat mensuplarımızın, Sandık kurulu Üyelerimizin de desteği ile 30 Martı’n akşamında zaferi sizlerin desteği ile sağladık, Hepinize teşekkür ediyoruz, Sağolun ,Varolun bundan sonra hizmete devam ediyoruz, Biz siyaset yapmayacağız ,Kaptaş havamız burada, Kemençemiz, Sazımız ,Bağlamamız burada, Ankara havamız burada ,hep birlikte daha güçlü Ereğli için daha büyük bir Ereğli için işsizlerin iş bulduğu mutlu insanların yaşadığı bir Ereğli için çalışmaya hep birlikte varmısınız “dedi.

DAİMA MİLLET DAİMA HİZMET

Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Laf üretmeyeceklerini ,Hizmet Üreteceklerini belirttiği konuşmasında ; “Bizlerin bir sözü vardı. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın biz insanı seviyoruz dedik ve biz sizleri seviyoruz dedik, Ben ailemi sevdiğim kadar sizleri seveceğimi söyledim. Bundan hiç kuşkunuz olmasın gerçekten hepiniz, her ferdiniz Ereğli’de nefes alan Ereğli’de yaşayan her insanımız bundan sonra benim ailemin bir parçası, Ailemi ne kadar seviyorsam, sizleri de o kadar çok seveceğim, Bugünden sonra Ereğli’de biz şunu diyoruz yeniden diriliş daha parlak gelecek, daima millet daima hizmet diyoruz,Biz laf üretmeyeceğiz hizmet üreteceğiz dedik ve bu sözümüzü arkasındayız. Ben bu günkü kutlamamızı bugün ki bayramımızı bugünlere sizler bizleri getirdiniz biz sizlerin oyları ile buradaki seçimi aldık, Tüm Ereğli de yaşayan bütün halkıma sizlerin huzurunda saygılarımı sevgilerimi sunuyorum”

BİZİM VARIMIZ YOĞUMUZ KDZ EREĞLİ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof dr Ercan Candan,” Biz gecemizi gündüzümüze kattık, Ereğli’yi nasıl ileriye getireceğiz bunun için çalıştık bundan sonra bizim için cumartesi Pazar yoktur “dedi.

Candan ,Bugün güneş çok güzel bahar geliyor, Hakikaten Ereğli’ye Bahar geldi. Allah bize iki baharı aynı anda yaşatıyor. Şu anda her tarafta ağaçlar çiçek açmaya başladı.Ama Ereğli Başka bir güzelleşti.Bundan daha güzel olacak, buradan bunun sözünü veriyoruz .Biz Başkanımla beraber Cumartesi-Pazar yada Hafta tatili demedik çalıştık Ereğli’de, Neler yapabileceğiz bundan sonra, Ereğli’yi nasıl ileriye getireceğiz bunun için çalıştık bundan sonra bizim için Cumartesi ve Pazar yoktur .Gecesi de yoktur Gündüzü de yoktur. Bizim varımız yoğumuz Kdz Ereğli’dir.Burada seçim öncesi verdiğimiz vaatlerin yerine getirilmesi için biz varımızla yoğumuzla çalışacağız ,Allahtan tek temennimiz var ,size karşı bizi mahcup etmesin tek isteğimiz budur,Hepimizin yüzü gülecektir bundan sonra Ereğli’de kavga bitmiştir Ereğli’de çekişme bitmiştir. Ereğli’nin önünü çok daha güzel günler bekliyor ,çok daha güneşli günler bekliyor” dedi.

Konuşmaların ardından vatandaşlar çalınan müzik eşliğinde seçim zaferini hep birlikte doyasıya kutladılar.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2014, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48