Ak parti tüm ezberleri bozdu

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Ak Parti’nin kuruluşunun 13. Yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Ak parti tüm ezberleri bozdu

gundemeregli.com-AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Ak Parti’nin kuruluşunun 13. Yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Candan “AK Parti olarak; Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, ileri demokrasi, güçlü toplum, lider ekonomi ve öncü ülke olma adına çıktığımız bu yolda 13. yılımızı tamamlamış bulunuyoruz. Bu zamana kadar partimize hizmet etmiş tüm partililerimizi ve bizlere oylarıyla destek vermiş tüm halkımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum”, dedi.

Candan konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

“Temelleri 2001 yılında atılan ve 2002 yılında Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve milletimizin teveccühüyle yoluna devam eden partimiz, bu süreç içerisinde dev yatırım ve projelere imza atmıştır.

Partimiz, 12 yıllık iktidarlık sürecinde kişi başına düşen milli geliri 3 katına çıkartmış, 27,5 milyar dolar olan Merkez Bankası rezervi 2014 yılında 135 milyar dolara yükseltmiş, yüzde 55’i aşan enflasyon rakamlarını yüzde 6’ya çekmiş, IMF’ye olan borçlarını sıfırlamış ve borç alan değil, borç veren bir ülke konumuna gelmiştir.

Partimiz, bu süreçte ezberleri bozarak ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesine yükseltmiş, Türkiye ‘tüketen’ olmaktan çıkıp, ‘üreten’ olma yolunda ilerlemiştir. İlerlemeye de devam edecektir.

Şu çok iyi bilinmelidir ki, tek gayemiz, halkımızın bize olan inancını, teveccühünü, yine halkımız için daha sarsılmaz bir hale getirmek, milletimizin gelecekteki huzur ve refahını kalıcı kılmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 13.kuruluş yıldönümünü kutlar, Partimize kurulduğu günden bu yana destekleriyle bugünlere ulaşmasına vesile olan halkımıza ve partililerimize şükranlarımı sunuyorum.”

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2014, 20:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48