Ak Parti, Yalı Caddesi ve Erdemir Ana Kapıda seçim çalışması yaptı

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, ilçeye bağlı Yalı caddesi ve sahil şeridinde bulunan kafeteryaları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Ak Parti, Yalı Caddesi ve Erdemir Ana Kapıda seçim çalışması yaptı


AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu,ilçeye bağlı Yalı caddesi ve sahil şeridinde bulunan kafeteryaları ziyaretederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

 7 Haziran Pazar günüyapılacak olan seçimlerine 2 gün kala kala AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı seçimçalışmalarını Ereğli’nin balkonu olarak adlandırılan Yalı Caddesi ve sahilşeridinde sürdürdü.

AK PARTİ’YE DESTEKİSTEDİ.

Halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Çaturoğlu ve ekibi dahagüçlü Türkiye için İstikrarın sürmesi ve hizmetlerin devam etmesi adına Pazargünü yapılacak olan seçimlerde AK Parti’ye destek istedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu,  Kalabalık bir partili grubu ile birlikte Yalıcaddesinde bulunan işyerlerinde bulunan vatandaşları selamladı, istek vetaleplerini dinledi, sahil şeridi üzerindeki kafeteryalarda oturan halk ilekucaklaştı.

SICAK DİYALOGLARKURDU

Kafeteryada oturan vatandaşlarla sıcak diyalogları dikkatçeken ve Erkek Kuaföründe bulunan bir çocuğu eline tarak ve makası alaraksembolik olarak tıraş eden Çaturoğlu ilginç görüntüler oluşturdu.

Çaturoğlu ziyaretlerde yaptığı konuşmasında,  “Bölgede girilmedik ev, çalınmadık kapı,hayırlı işler dilemediğimiz esnaf kalmayacak. Herkesi kucaklayacağız. Son 2aydır sürdürdüğümüz seçim çalışmalarında artık son 2 güne girdik. Yüzbinlercevatandaşımıza ulaştık. Düğünlerine gittik, cenazelerinde saf tuttuk,işyerlerinde ziyaret ettik, evlerinde çay içtik. Artık bölgemiz için,İlçelerimiz için çalışacağız ve yolumuza devam edeceğiz. Halkımıza hak ettiğihizmeti daha da artırarak sürdüreceğiz.” İfadelerini kullandı.

ERDEMİR ANA KAPIDAİŞÇİLERİ SELAMLADI

Yalı caddesi ve Sahil yürüyüşünün ardından Erdemir AnaKapıya geçen Çaturoğlu 4/12 Vardiyasından çıkan işçilerle çikolata ikram ettive kapıda tek tek tokalaştı. Yine işçilere hayırlı istirahatler temennisinde bulunanÇaturoğlu otobüsle geçen işçilere el salladı, evlerine uğurladı.

Gittiği her yerde 7 Haziran Pazar günü yapılacak olanseçimler için destek isteyen Çaturoğlu vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafıçektirmeyi de ihmal etmedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 08:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48