ALAPLI’NIN SİYASETİNE YENİ BİR SOLUK GETİRECEĞİZ”

MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, “Alaplı siyasetine yeni bir soluk getirmek gibi büyük bir iddiamız var.

ALAPLI’NIN SİYASETİNE YENİ BİR SOLUK GETİRECEĞİZ”
gundemeregli.com-MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, “Alaplı siyasetine yeni bir soluk getirmek gibi büyük bir iddiamız var. Siyasi yelpazenin neresinde olursa olsun ortak paydası Alaplı’ya hizmet ve halkının mutluluğu olan herkesle birlikte hareket etmeye hazırız” dedi.
MHP Alaplı İlçe Başkanı Serhat Sözer ilçe gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Alaplı’ya sevdalı ve siyaseti sadece ‘Halka Hizmet Hakka Hizmettir’ çizgisinde yapacak dinamik ve çalışkan bir liste oluşturarak çalışmalara başladıklarını belirten Sözer, ilçenin bugüne kadar siyasi kutuplaşma ve şahsi menfaatler uğruna birçok hizmetten mahrum kaldığını söyledi.
İlçeyi ve insanlarını iyi tanıdıklarını, bölen değil birleştiren, ayıran değil kucaklayan bir anlayış ile Alaplı’nın tüm sorunlarını takip ederek, çözüm önerileri sunarak, yapıcı olacaklarının altını çizen Sözer, “Geçen hafta itibariyle Zonguldak İl Başkanımız Hamdi Ayan’ın teveccühü ve Genel merkezimizin onayı ile MHP Alaplı İlçe Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. İlçe başkanı olarak atanmamızın ardından Alaplı’ya sevdalı ve siyaseti sadece ‘Halka Hizmet Hakka Hizmettir’ çizgisinde yapacak, dinamik ve çalışkan bir liste oluşturduk. Yaptığımız ilk toplantının ardından, Alaplımız’daki resmi kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeyi faydalı gördük. Siyasi yelpazenin neresinde olursa olsun ortak paydası Alaplı’ya hizmet ve Alaplı halkının mutluluğu olan herkesle birlikte hareket etmeye hazırız. Bugüne kadar, siyasi kutuplaşma ve şahsi menfaatler uğruna birçok hizmetten mahrum kalan Alaplımız bunu hak etmiyor. Bunun bilincindeyiz. Şehrimizi ve insanımızı iyi tanıyoruz. Biz,bölen değil birleştiren,ayıran değil kucaklayan bir anlayış ile Alaplı’nın tüm sorunlarını takip ederek, çözüm önerileri sunarak, yapıcı olacağız. Benim ve parti yöneticisi arkadaşlarımın Alaplı Siyasetine yeni bir soluk getirmek gibi büyük bir iddiamız var. Cenab-ı Hak’tan niyazımız, bizi çıktığımız bu kutlu yolda utandırmamasıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü ve Türk Milleti’nin bağımsızlığının yegâne teminatı olan MHP yöneticisi, ‘Önce ülkem ve milletim sonra partim’ diyen bir anlayışın temsilcileri olarak, Alaplı Halkının menfaatine olan her işin altına elimizi değil gövdemizi koyacağız. Yeni göreve başlayan ilçe yönetimimizin,Alaplı’mıza, ülkemize ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2014, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48