Başkanın hizmetleri, hizmet azmi bize ulaşıyor

CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter, Alaplı Belediyesi’ni ziyaret etti

Başkanın hizmetleri, hizmet azmi bize ulaşıyor

CHP İstanbul Milletvekili Prof.Dr. Nur Serter, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ederek, İlçe halkının memnuniyeti, parti binasından gelirken bile kendini gösterdi, Kendisinin hizmetleri ve hizmet azmi zaten bize ulaşıyor” dedi.

“Türk Milli Eğitimin Sorunları ve Çözüm Önerili “ konulu söyleşi etkinliği için Kdz. Ereğli’ye gelen CHP İstanbul Milletvekili Prof.Dr. Nur Serter, Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen Söyleşi öncesi Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti. Avukat Ünal Demirtaş, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer ile Başkan Tekin´in eşi Aysel Tekin´in de hazır bulunduğu ziyarette, güncel siyasi gelişmeler ve bölgesel sorunlarla ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Nur Serter’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine teşekkür etti. Alaplı Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili olarak bilgiler de veren Başkan Tekin, “Seçim döneminde, birlik beraberlik içerisinde yürüttüğümüz güzel ve seviyeli bir çalışmayla zor olan bir seçimi kazandık. Bu çalışmalarımızı, şimdi de Alaplı Belediyesi olarak halka hizmet ederek sürdürüyoruz. Görevimizin daha birinci yılı dolmadan gerçekten çok güzel çalışmalar yaptık. Yapılması gereken ancak 15-20 yılda yapılmayan hizmetleri tek tek yapıyoruz. Bize, ‘çok hızlı çalışıyorsunuz, birkaç yıl sonra yapılacak hizmet kalmayacak. ‘ diyorlar ama Alaplı’da yapılması gereken daha çok hizmetler var. Biz ilçemizi, daha yaşanabilir bir kente dönüştürmek için aralıksız çalışacağız. Halkımızın, siyasi ayrım gözetmeksizin çalışmalarımızı takdir etmesi, bizi daha da teşvik ediyor. “ dedi.

“HALKIN MEMNUNİYETİ, BİZİ DE MUTLU EDİYOR”

CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter de, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i seçim başarısı ve belediyedeki çalışmalarından dolayı tebrik ederek, “Sayın Belediye Başkanımızın çalışmalarından ilçe halkının memnuniyeti, parti binasından gelirken bile kendini gösterdi. Kendisinin hizmetleri ve hizmet azmi zaten bize ulaşıyor. Halkın memnuniyeti, bizi de mutlu ediyor. İnanıyorum ki, Sayın Başkan, ilçe halkının güçlü desteğiyle daha uzun yıllar hizmet edecektir. Kendisine bir kez daha başarılar diliyorum. “ dedi.


Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48