Çaturoğlu: ´´ İstikrar için destek bekliyoruz´´

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, bugünkü programını Kdz. Ereğli Hükümet Konağı personeline ayırdı.

Çaturoğlu: ´´ İstikrar için destek bekliyoruz´´

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, bugünküprogramını Kdz. Ereğli Hükümet Konağı personeline ayırdı.

Kdz. Ereğli SKM tarafından belirlenen Belen Sanayi Esnafı ziyaret programınısağanak yağış sebebiyle başka bir güne erteleyen AK Parti ZonguldakMilletvekili Çaturoğlu, programını değiştirdi.

SICAK İLGİ İLE KARŞILANDI 
Beraberinde AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, AK Parti GençlikKolları Başkanı Abdulsamet Duran ve bir grup partililer ile birlikte Kdz.Ereğli’de Hükümet konağında başta Kaymakam İbrahim Çay ile kamu kurum vekuruluşların çalışanlarından 7 Haziran Pazar günü yapılacak olan seçimler içindestek isteyen Çaturoğlu,  çalışanlar tarafından sıcak ve samimi birşekilde karşılandı. 

TEK TEK GEZDİ 
Kaymakamlık, Milli Eğitim, Mal Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Köylere HizmetGötürme Birliği, Tapu Müdürlüğü gibi kurumların içinde bulunduğu HükümetKonağında birimleri tek tek gezerek, seçim için destek isteyen Çaturoğlu,gördüğü ilgi karşısında teşekkür etti.

Kurumlarınişleyişi ile Kurum Müdürlerinden çeşitli bilgiler almayı da ihmal etmeyenÇaturoğlu bu sorun ve talepleri tek tek not aldı, çözümü noktasında ellerindengeleni yapacağının sözünü verdi.

İSTİKRAR İÇİN DESTEKBEKLİYORUZ
Kurum ziyaretlerinde karşılaştığı engelli çalışanlara yakın ilgigösteren Çaturoğlu gerçekleştirdiği ziyarette özetle şunları söyledi;
“Bizleri 7 Haziran seçimlerinde yine önemli bir sınav dahabekliyor.  Biz Partimizin başarısı, istikrarın devamı için yollara düştük.Diğer partilerin seçimlere havlu atması için bu kadar çok çalışıyoruz. Bizimkazanmak, kaybetmek gibi bir endişemiz yok. Bizim Ereğli’nin, bölgemizin dahaiyi yerlere gelmesi için ortaya koyduğumuz bir mücadelesi var, olmaya da devamedecek.  Sizlerde bu noktada destek bekliyoruz. İstikrar için, bölgemiziçin çalışalım birbirimize sahip çıkalım”dedi.

 

                                    

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2015, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48