Çaturoğlu, “Yaparsa yine Ak Parti yapar, muhalefet değil”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, Ereğli- Devrek yolu ile ilgili konuştu.

Çaturoğlu, “Yaparsa yine Ak Parti yapar, muhalefet değil”


AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, Ereğli-Devrek yolu ile ilgili konuştu.

Genel seçim çalışmaları kapsamında İlçeye bağlı Armutlucuma’yagiden Çaturoğlu, “Ben sizden bu yolu yapmamız halinde heykelimizi yapmanızıbeklemiyorum. Bu yolu yaparsa yine AK Parti iktidarı yapar, muhalefet dahilkimse yapamaz.  Bu sorun sizlerlebirlikte çözeceğiz, buna inanın” dedi.

 

Beraberinde AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. FatihÇakır, İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Taşdelen, Rıfkı Gültekin, AK Parti KDz. EreğliGençlik Kolları Başkanı Abdulsamet Duran ve parti yönetim kurulu üyeleri ilebirlikte Armutlucuma’ya giden Çaturoğlu burada kahve toplantısı yaptı.

Ereğli-Devrek arasındaki karayolunda gündeme geldiğitoplantıda köy Muhtarları ve yöre halkı ile bir araya gelen Çaturoğlu, yolkonusunda yaşanan sorunları bildiklerini belirterek,  bu sorunun bir numaralı gündem maddesiolduğunu ifade etti.

 

YAPARSA YİNE AK PARTİYAPAR…

Konuyla ilgili AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan AhmetDavutoğlu’na dosya sunduklarının da altını çizen Çaturoğlu burada şunlarısöyledi:

“Yolla ilgili yaşanan sorunu biliyorum. Bu sorun yeni birsorun değil. 1920 yılından bu yana yaşanan bir sorun. Bakın Yığılca- Ereğliarasındaki karayolu yapılıyor, bu yol başlamış, bitmemesi için hiçbir nedenyok. Ben sizlerle ele ele vereceğim ve bu yol sorunu için seçildiğim taktirdeAnkara yollarında sorunun çözümü için kapı kapı dolaşacağım. Ben sizden bu yoluyapmamız halinde heykelimizi yapmanızı beklemiyorum. Bu yolu yaparsa yine AKParti iktidarı yapar, muhalefet dahil kimse yapamaz.  Bu sorun sizlerle birlikte çözeceğiz, bunainanın” dedi.

 

AMBARDAKİ BUĞDAYINPEŞİNDELER

Türkiye’de AK Parti’nin kaç Milletvekili ile iktidarolacağının konuşulduğunu kaydeden Çaturoğlu, “Bakın 7 Haziran’da seçimlerimizvar. Gelin AK Parti’ye oy verin, ben sizleri iyi anlıyorum ve sizlere karşısamimiyim. 2002 yılı öncesini hatırlarsanız ülkede işçi memur maaşlarınınödenemeyeceği bir sürecin içeresindeydik. Bu süreçten bugünlere geldik.

Merkez bankamızın kasası doldu, ambardaki buğdayın peşindeolan muhalefet bizi yine 2002 öncesinde götürür, buna fırsat vermeyin.  Beni Ankara’ya güçlü gönderin, Ben Ankara’dasizin her sorununuzun takipçisi olurum. Buraya seçimlerden önce yine geleceğim,seçimlerden sonrada geleceğim. Benden bıkacaksınız” ifadelerini kullandı.

 

İLK MECLİSİNGÜNDEMİNE GELMİŞ

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır ise buradamuhtarlara ve vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada,  “Yol sorunu konusunda elimizden geleniyaptık, yapıyoruz. Ama bu konuda çözüme çok yaklaşık. Bu sorun yeni bir sorundeğil.  1920 yılında ilk meclise bu konugelmiş, Zonguldak Milletvekilimiz İbrahim bey o dönemki meclise önerge vermişEreğli Devrek yolunun yapılması için Salı günü Başbakanımız da buraya gelecek.Bu konuda kendisine rapor verdik. Öyle yada böyle bu yolu yapacağız.” Şeklindekonuştu.

Yapılan konuşmaların ardından kahve önünde Çaturoğlu veberaberindekiler hatıra fotoğrafı çektirdi.


Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2015, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48