CHP Ereğli İlçe Örgütü genel merkezi ziyaret etti

CHP Kdz Ereğli İlçe Örgütü Genel Merkezi ziyaret etti.

CHP Ereğli İlçe Örgütü genel merkezi ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, İlçe Sekreteri Ayşegül Erdoğan, İlçe Başkan Yardımcısı Fikret Aydeniz, İlçe Bilişim Sorumlusu H.Yalçın Erdemir ve Yönetim kurulu üyesi Gülsen Onat’tan oluşan CHP heyeti CHP Genel Merkezinde gerçekleştirdiği ziyarette Genel Başkan Yardımcıları ile görüştü.

CHP Ereğli ilçe örgütü,CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç, İşveren Sendikaları ve Kuruluşlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Burhan Şenatalar, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’la ayrı ayrı görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

Diğer yandan, Cumhurbaşkanlığı seçimi ve 18. Olağanüstü Kurultay’dan sonra CHP’nin ve ülkenin durumu,2015 Genel Seçimlerine ilişkin Kdz Ereğli İlçe Örgütünün görüş ve düşünceleri, önerileri Genel Merkez yöneticileriyle birebir paylaşıldı

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2014, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48