ERDOĞAN´DAN ALİ BEKTAŞ´A 2 ÇOCUK UYARISI

Başbakan Erdoğan, Şimdi kara elmas diyarındayız. Zonguldak. Zonguldak’ta da eğitimde dev adımlar attık. Belediye başkan adayımız Ali Bektaş. Fakat iki çocuk… diyerek takıldı. 3 çocuk talebine göndermede bulundu

ERDOĞAN´DAN ALİ BEKTAŞ´A 2 ÇOCUK UYARISI
gundemeregli.com-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti’nin Zonguldak Adayı olarak Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ı resmen açıkladı.

Ankara Ticaret Odası’nda düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda partisinin çeşitli İllerdeki Belediye Başkan adaylarını açıkladı.

Başbakan Erdoğan, Zonguldak Belediye Başkan adayı olarak Ali Bektaş’ı gösterdi. 2009 yerel seçimlerinde DSP’den aday olarak seçilen Ali Bektaş, 2010 yılında AK Parti’ye geçti. Bektaş’ın rozetini 2012 yılında Başbakan Erdoğan tarafından düzenlenen tören ile takılmıştı.

-----AK Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayını resmen belirledi.  Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, beklendiği gibi 30 Mart 2014 yerel seçimleri için Ak Parti’nin Zonguldak’ta seçime gideceği aday oldu.

Düzenlenen törende Adaylığı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Bektaş’ın heyecanlı olduğu gözlendi.

Başbakan Erdoğan aday tanıtımında yaptığı konuşmada, Şimdi kara elmas diyarındayız. Zonguldak.  Zonguldak’ta da eğitimde dev adımlar attık. Belediye başkan adayımız Ali Bektaş. Fakat iki çocuk… diyerek takıldı. 3 çocuk talebine göndermede bulundu.
Erdoğan,  “Zonguldak’ta eğitimde devasa adımlar attık. Karaelmas Üniversitesini merhum Bülent Ecevit adı olarak değiştirdik. Bülent Ecevit Üniversitesi haline getirdik tüm bunların yanında sağlıkta, emniyette, ulaşımda büyük adımlar attık. Zonguldak’ta atıyoruz atacağız ve bir diğer önemli olay toplu Konut İdaresi olarak orada attığımız adımlar var, çalışmalar devam ediyor. DSİ olarak atılan adımlar var inşallah şimdi de yerel ve geneli bütünleştirmek suretiyle atacağımız adaylar var belediye başkan adayımız Ali Bektaş’dır” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2013, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48