Milletvekilliği turlarına devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Yaşar Balcı, 7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimler öncesinde Milletvekilliği turlarına devam etti.

Milletvekilliği turlarına devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Yaşar Balcı, 7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimler öncesinde Milletvekilliği turlarına devam etti.

Balcı, partisinde yapılmasını beklediği ön seçim öncesi Pınarcık, Soğanlıyörük ve Yazıcılar köyleri ile Subaşı bölgesinde parti üyeleri ve vatandaşlara “nezaket ziyareti” gerçekleştirdi.

Ziyaretleri esnasında kısa bir bilgilendirme ve değerlendirme yapan Balcı, şunları söyledi:

“İnsanlar, karşılarındaki insana ‘nerelisin’ diye sormaya çekiniyor. Biri Trabzon’lu, biri Kars’lı, biri ben Ereğli’liyim diyecek, bu şekilde ayrıştırma yapılıyor. Bu kadar iç içe girmiş toplumu ayrıştırma noktasına getiren bir Hükümet var. Bu noktada CHP’ye mutlaka ihtiyaç var. Genel Merkezimiz de bunu görüyor, başarılı olmak için de ön seçim istedi. Adayları Genel merkez dayatmayacak, siz değerli parti üyelerimiz belirleyecek. Güzel bir şey. Vatandaşın elini uzatabileceği, gece yarısı aradığında karşısında bulabileceği, kısacası sizlerin her zaman ulaşabileceği Milletvekili olmak istiyorum. Sizlerin de bunu dikkate alacağınıza inanıyorum. Ben bu göreve talibim. Beni bilen biliyor. 2 dönem İlçe Başkanlığı yaptım, bu görevde hiçbir zaman üyelerimizi yalnız bırakmadım. Bilgi, beceri ve donanım olarak kendimi Milletvekilliğine hazırladığıma inanıyorum. Milletvekilliğimde de aynı şekilde, tavrımı değiştirmeden bölgeme faydalı olmaya çalışacağım.”

Parti Üyeleri ve vatandaşlar, kendilerini ziyaret eden Balcı’ya destek olacaklarını açık açık ifade ettikten sonra bu yolda göstereceği çabada başarılılar dileyerek uğurladılar.

Balcı’ya, ziyaretlerinde, parti üyesi Fahrettin Donat ile önceki İl Genel Meclis Üyelerinden Muzaffer Akalın da eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48