SAHİLDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU,GENÇLERLE TOP OYNADI

SAHİLDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU,GENÇLERLE TOP OYNADI

gundemeregli.com-AK Parti´de adaylığının   açıklanmasından bu yana hız kesmeden çalışmalarına devam eden Opr.Dr.Hüseyin Uysal’a olan ilgi ve sevgi giderek büyüyor.

Ereğli’deki her vatandaşın elini sıkmayı ve kendini anlatmayı amaç edinen AK Parti adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, ekibiyle birlikte çıktığı sahil gezisinde gittiği her yerde yoğun ilgiyle karşılanıyor. Sahilde spor yapan vatandaşlardan, piknik yapan ailelere kadar her kesimin sempatiyle yaklaştığı Uysal, seçimlerin favori adayı olarak görünüyor!..

BAŞKANLIĞIDA BÖYLE OLURSA EREĞLİ İHYA OLUR
 
Sahil bandı gezisi sırasında Hüseyin Uysal’a yaklaşık 25 kişilik ERDEMİR çalışanı da eşlik etti. Sahil sonuna kadar Uysal’a destek verme amacıyla yanında bulunan grup, gezi sonuna kadar Uysal’ın yanında yürüyerek, Erdemir çalışanlarının aileleriyle birlikte Uysal’a seçim boyunca destek vereceğini hatırlattı. Sahil gezisi sırasında yanına gelen yaklaşık 20 kişilik bir grupla bir süre sohbet eden vatandaşlar, Uysal’ın dediği gibi artık Ereğli’de değişimin şart olduğunun altını çizerek, Uysal’a oy desteği vereceklerini söyledi. Bazı aileler ise çocuklarına ve arkadaşlarına Dr.Uysal’ın olumlu yönlerini de anlatırken, ‘Cerrahlığı da iyi. Başkanlığı da böyle olursa Ereğli ihya olur’ diye konuştukları gözlendi.
Uysal, geçtiğimiz haftalarda altyapı sorunundan dolayı lokantalarını su basan esnafla konuştu. Balıkçı esnafının şikâyetlerini dinleyen Uysal, “Dişinizi biraz daha sıkın. 1 Nisan’da her şey normale dönecek.’ Diyerek geleceğinden umutsuz balıkçılara moral verdi.Gezisine sahil bandı sonundaki Sevgi Barış Dostluk Cafe’de son veren Uysal, kafenin içerisine girerek vatandaşlarla selamlaştı. Kafede oturan vatandaşlar tarafından abluka altına alınan ve kendisine çay ısmarlamak isteyen vatandaşları geri çevirmek zorunda kalan Uysal, bir programa yetişmek üzere cafeden ayrıldı.

EREĞLİ´NİN PROBLEMİNİDE BÖYLE ÇÖZECEĞİZ

Sahil gezisi kapsamında ailesi ile birlikte ders çalışırken problemi çözmekte zorlanan küçük bir çocuğa yardım eden Dr. Uysal’ın problemi doğru çözmesi ailesini de sevindirdi. Ailesi, ‘Ereğli’nin problemlerini de böyle çözeceksiniz inşallah.’ diyerek Uysal’a, ‘Siz problemleri çözen başkan olacaksınız. Sizleri destekliyoruz’ dedi.
 
GENÇLERLE TOP OYNADI

Spora ve özellikle futbola önem veren AK Parti’nin genç ve dinamik başkan adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, seçim gezileri kapsamında sahilde top oynayan gençlerin arasına dalarak; gençlerle top oynamaya başladı.Kdz. Ereğli Belediyesine ait çöp kutusunun ayaklarını kale kapan gençlerle sahilde top sektirme ve şut çekme yarışı yapan Uysal, ilk atışta hedefi 12 ‘den vurdu.Çöp kutusunun ayaklarının arasından ilk atışta topu geçiren Dr. Uysal, Sevgi Barış Dostluk Kafe’deki vatandaşlar ve gezi ekibi tarafından dakikalarca alkışlandı.Uysal seçim gezilerinde sık sık halı sahada futbol oynadığı gençlere de takılarak, oynadıkları maçları hatırlatıyor. Gençlerde spora ve özellikle futbola düşkün bir başkan adayı olmasından oldukça memnun olduklarını fotoğraf ve görüntü alan gazetecilere anlatarak, ‘Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur. Doktorumuz aynı zamanda iyi bir futbolcu. Bizlerden belki 15-20 yaş büyük olmasına rağmen bizden daha fazla koşuyor’ diyerek Hüseyin Uysal’ın sporcu kimliğini övüyorlar.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2014, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48