“SÖZLERİMİZİN ARKASINDAYIZ”

“SÖZLERİMİZİN ARKASINDAYIZ”
gundemeregli.com-Alaplı’da belediye başkanlığı seçimleri AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Nevzat Çimenoğlu ile CHP’li Belediye Başkan adayı Nuri Tekin arasında geçti. Seçimlerde CHP Belediye Başkan Adayı Tekin kesin olmayan sonuçlara göre 5 bin 203 oy alırken AK Parti adayı Dr. Nevzat Çimenoğlu, 4 bin 970 oy aldı. Sonuçların netleşmesinin ardından ilçedeki CHP seçim bürosunun önünde şölen havası esti. Davul, zurnalar eşliğinde ve Onuncu yıl marşıyla Tekin’in başkanlığı kutlanırken havai fişeklerde atıldı. Onlarca araçtan oluşan konvoylarla şehir tutu atıldı.

Seçim Bürosu’nun önünde tebriklerin ardından bir konuşma yapan Tekin, Alaplı halkına teşekkür ederek,“Vaat ettiğimiz projeleri bir bir faaliyete geçireceğiz. Bunu hep birlikte göreceğiz. Biz partili ayrımı asla yapmadan tüm vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmeti sunacağız. Kazanan Alaplı oldu. Bu coşku yaşanmaya ve görülmeye değer çok teşekkür ediyorum” dedi.

“TÜM ALAPLININ BAŞKANI OLACAĞIM”

 
Tüm Alaplı halkının başkanı olacağını ve herkesi kucaklayacağını belirten Tekin, “Bugünden itibaren rozeti çıkartıp tüm Alaplı´nın belediye başkanı olmak için, Alaplı sevdalılarına tüm hemşerilerime bana göstermiş oldukları teveccühe çok teşekkür ediyorum. Bu seçimler ilk önce Alaplı´mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini cenabı Allah´tan niyaz ediyorum. Bundan böyle Alaplı için hep beraber, ben değil biz olacağız. Vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getirerek ve yaşanılabilir Alaplı için hep beraber çalışacağız. Hepinizden Allah razı olsun. Allah’a emanet olun” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2014, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48