UÇAR, ADAY ADAYI

UÇAR, ADAY ADAYI

gundemeregli.com-AK Parti’den Gülüç Belediye Başkan Aday Adaylığına müracaatı nedeniyle devlet memurluğu görevinden istifa eden eğitimci Ahmet Uçar için AK Parti Gülüç Belde Teşkilatı önünde tanıtım toplantısı düzenlendi.

Eğitimci Ahmet Uçar’ın, Gülüç Belediye Başkanlığına yaptığı aday adaylığı müracaatının ardından, Gülüç Belde Teşkilatında gerçekleştirilen tanıtım toplantısında diğer adaylar ile parti yöneticileri ve çok sayıda partili bir araya geldi.

Gülüç’te sevgiyle gönülleri kazanmak için aday olduğunu söyleyen Ahmet Uçar, ; “Ben gelmedim kavga için, Benim işim sevgi için, Dostun evi gönüllerdir, Gönüller yapmaya geldim. Yunus Emre’mizin de belirttiği gibi bizim mesleğimiz sevgi, işimizde Gülüç’ün, Gülüç’lünün gönlünü kazanmaktır.

AK parti teşkilatımızla kucaklaşarak Ereğli’nin kapısı, vitrini olan beldemizi, sosyal tesisler, eğitim kurumları, meslek edindirme ve sanat kursları, çocuk ve gençlik parkları, kreş ve gündüz bakım evi, ırmak projesiyle gezi alanları ve mesire yerleri ile daha yaşanabilir, bir Gülüç için başkanlığa adayım. Başta hava kirliliği olmak üzereher türlü kirlilikle mücadeleyi hedef alan, sosyal, şeffaf ve çevreci bir belediyecilik anlayışı ile beldeme hizmet etmeye talibim. Hep birlikte daha güzel bir Gülüç için, Durmak yok, Çalışmaya devam diyorum” dedi.

AK Parti Gülüç Belde Başkanı Hasan Polat da, Ahmet Uçar’a çıktığı bu yolda başarılar diledi.

Tanıtım toplantısında son olarak konuşan AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’da, Gülüç dahil 4 seçim bölgesini de kazanacaklarını belirterek unları söyledi; “AK Parti’mizden Gülüç Belde Belediye Bakan aday adayı olan sayın Ahmet uçar abimize çıktığı bu yolda başarılar diliyor, cenabı hak hakkında hayırlısını nasip etmesini diliyorum. Gülüç’te 7 tane aday adayı başvurumuz oldu. Tabi Gülüç bizim için önemli. Ereğli’nin ön yüzü, girişi, bizim için Gülüç, Ereğli demek. Ayrı bir düşüncemiz olamaz. Gülüç’te bugüne kadar hizmetlerini sürdüren tüm belediye başkanlarına, kurucu başkandan son başkanımız Aydın Güngör’e kadar , bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Gülüç, okullarıyla eğitim alanındaki durumu düzeltmiş. Gülüç’e, Aydın beyle birlikte bir spor kompleksi projesi başlattık. 1-2 aya kadar temelini atacağız, buraya Gençlik merkezi kuruyoruz. İçinde olimpik yüzme havuzu olan, gençlerimizin tüm spor aktivitelerini yapabileceği bir gençlik merkezi oluşturacağız, buda Gülüç’ümüze hayırlı ve uğurlu olsun. Köprülü kavşağıda 1 hafta, on gün içerisinde gidiş geliş olarak trafiğe açacağız buda halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Biz bütün beldelerimizi önemsiyoruz, ilçe merkezimiz dahil, şuan 3 beldemiz, birde ilçe merkezimiz olmak üzere Allahın izniyle 4’nü de alacağız. Gülüç ve diğer beldelerimizde de adaylık noktasında anket çalışmaları yapılacaktır, anketler bize yol göstericidir, halkın görüşünü yansıtmaktadır. Halkımız ne diyorsa hep birlikte kırmadan, dökmeden, birlik ve beraberlik içerisinde Gülüç’e hizmet etme noktasında çıtayı en yükseğe taşıyacak adayın arkasında olacağız.”

Tanıtım toplantısına, AK Parti İl Başkan Vekili Ali Kemal Karaca, AK Parti’den Gülüç Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuran İsmail Yılmaz, Baki Çakır ve Cemil Kibar ile çok sayıda partililer katıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2013, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48