UÇAR, “EREĞLİ ADAYI FAZLI ERDOĞAN DEĞİL”

Uçar, ismi Ereğli´de Ak Parti´nin Belediye Başkanı adayı olarak geçen İşadamı Fazlı Erdoğan´ın kesinlikle aday olarak düşünülmediğini açıkladı.

UÇAR, “EREĞLİ ADAYI FAZLI ERDOĞAN DEĞİL”

gundemregli.com-Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, Ereğli ve Alaplı adaylarının belirlenmesi amacıyla Ankara’da bulunduğunu belirterek, neticenin iki güç içersinde ortaya çıkacağını yalnız Ereğli’de Ak Parti Zonguldak eski Milletvekili Fazlı Erdoğan’ın aday gösterilmeyeceğini söyledi.

Uçar gazetemize yaptığı açıklamada,  İlçe Belediye Başkan adaylarının belirlenmesi için çalışmaların devam ettiğini hatırlatarak, Ereğli adayının kesinlikle Zonguldak eski Milletvekili Fazlı Erdoğan olmadığını söyledi.

Uçar, şuanda Ankara’dayız. Bugünlerde adaylarımızı belirleyeceğiz. Sanıyorum 2 gün içersinde adayımız netleşmiş olacak. Şu kadarını söyleyebilirim. Ereğli adayı Zonguldak eski Milletvekili Fazlı Erdoğan olmayacak. Kendisinin bu yönde bir talebi yok. Biz Aday adaylarının yanı sıra dışarıdan da isimleri değerlendiriyoruz. Bugünlerde netleşir. İki gün içinde Alaplı ve Ereğli adaylarımızı belirlemiş oluruz.  Bunu da kısa sürede açıklarız” dedi.

Alaplı’da adayların belirlenmesi hususunda gerekli tüm çalışmaların yapıldığını da altını çizen Uçar,  “Bizler seçimler almak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu çalışmaları ortaya koyma adına önümüze konulan adaylar içersinde en iyisini belirleyeceğiz.  Belirlediğimiz bu adaylar ile yol devam edeceğiz bu isimler kim olur, kim olmaz hep birlikte iki gün içersinde netleşmiş olacak. Çok sürmez” şekilde konuştu.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2013, 13:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48