UÇAR, İBRE BEKTAŞ’DAN YANA

UÇAR, İBRE BEKTAŞ’DAN YANA

gundemeregli.com-Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Uçar, yerel seçimler konusunda değerlendirme de bulundu.

Ak Parti’den Zonguldak için ismi  Belediye Başkan Adayları arasında geçen Yavuz Erkmen’in yaptırdıkları ankette puanının düşük çıktığını kaydeden Uçar, “Bizim için Ali Bektaş daha çok ön planda, kendisi halkımızdan teveccüh görüyor. Tabi Kozlu halkı da kendisini seviyor. Biz Temayyül yoklamalarından ve diğer anketlerden ortaya çıkacak olan neticeye göre, bir karar vereceğiz.” dedi.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, Belediye Başkan Adayları için ince eleyip sık dokuyacaklarını belirterek, “Tüm adaylarımız Eylül-Ekim gibi netleşir “ dedi.

Gazetemiz Gündem’e Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecini değerlendiren Uçar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eski Vali Yavuz Erkmen’in yaptıkları kamuoyu anketinde puanın düşük çıktığını kaydeden Uçar, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın anketlerde birinci çıktığını açıkladı.

Kazanacakları isimlerle seçimlere gideceklerini anlatan Uçar, Zonguldak için ismi geçen Yavuz Erkmen’in yaptırdığımız anketlerde puanı düşük çıkıyor. Bizim için Ali Bektaş daha çok ön planda, kendisini halkımızdan teveccüh görüyor. Tabi Kozlu halkı da kendisini seviyor. Biz Tamayyül yoklamalarından ve diğer anketlerden ortaya çıkacak olan neticeye göre, bir karar vereceğiz.” Dedi.

Ereğli’de de önümüzdeki günlerde anket yapacaklarını anlatan Uçar, İsmi Belediye Başkan Adaylığı için geçen isimler var. Bu isimleri 3 ila 5’e kadar düşürüp, etraflıca bir değerlendirme yapacağız. Bu değerlendirmemiz neticesinde son sözü genel merkez söyleyecek. Bu süreçte Eylül- Ekim gibi neticelenebilir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2013, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48