UYSAL, “36 UÇUK PROJEMİZ VAR”

UYSAL, “36 UÇUK PROJEMİZ VAR”
gundemeregli.com-Kdz. Ereğli’de Belediye Başkan Adayı ve Belediye Meclis üyelerinin belli olmasının ardından 30 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçim sürecine yoğun bir şekilde giren AK Parti Ereğli ilçe teşkilatı gerçekleştirdiği ziyaret halkasına Gündem Gazetesi’ni de ekledi.

Kdz. Ereğli Ak Parti Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal beraberinde kalabalık bir partili grubu ile Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Çetin Eser ile görüşerek Ereğli için hayata geçirecekleri 36 proje hakkında ipuçları verdi.

Uysal “Bu projeleri 5 Mart’tan sonra açıklayacağız. Bir tek örnek vereyim; Kent meydanı projemizi halkımız çok beğenecek. Diğer 36 projemiz arasında uçuk projelerimiz var. Ereğli’nin çılgın projeleri olacak.” dedi.

---Ak Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ereğli’de inandıkları belediyecilik modelini uygulayacaklarını belirterek, Hayata geçirmek istediklerini 26 proje arasında uçuk projeler bulunduğunu söyledi.

Uysal, beraberinde AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyeleri adayları ile birlikte Gazetemiz Gündem’i ziyaret ederek İmtiyaz Sahibimiz Çetin Eser ile görüştü.

Uysal ziyarette yaptığı konuşmada, Ereğli için düşündüğü uçuk projeler hakkında ipucu vererek, Ereğli’de hayata geçirmek istedikleri 36 proje bulunduğunu ve bu projeler arasında söyleyebileceği tek projenin kent meydanı olduğunu anlatarak, diğer projelerin ise 5 Mart tarihinden sonra düzenlenecek olan bir tanıtım ile halka anlatılacağını söyledi.

Uysal, Ereğli’nin sorunlarını çok iyi biliyor ve çözüm projeleri üzerinde çalışıyoruz. Ereğli’de birlik ve beraberlik içersinde ilçenin daha çağdaş bir noktaya gelmesi için başarılı olduğuna inandığımız belediyecilik modelini uygulayacağız. Ereğli’yi tanıyoruz. Sorunları çözeceğimize inanıyorum. Her şey var. Pozitif enerji ile var olanı ortaya çıkarmaya çalışacağız. Bunları bir araya getirip avantaj haline getirip, uçuk projelerimiz ile 36 projemizi hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

Şahsen bizleri takip ediyor. Son derece tarafsız ve ilkeli bir yayıncılığınız var. Zaten 25 kuruluş yıldönümünüze katılmıştım. Bildiğimiz, güvendiğimiz bir basın kuruluşusunuz. Demokrasinin en önemli unsuru yazılı görsel basın bizler için çok önemli. Gündem Gazetesi’nde aynı şekilde” dedi.

Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ise ziyarette yaptığı konuşmada, seçimlerde en yüksek oyu alacaklarını savunarak, “Adayımız açıklandığı andan itibaren olumlu tepkiler alıyoruz. Belediye Meclisi listesi belli olduktan sonra daha aktif bir şeklide sahaya indik. Her noktada çalışmalarımız sürüyor. Dernekler, basın kuruluşları gibi yoğun bir koşuşturmamız var. Seçimi alacağımızdan eminiz. Olumlu tepkiler var. Değişimden yanayız. Kurumlar arası barışı ve diyalogu sağlayacağız. Önemli hizmetlerimiz olacak. Gece demeden, gündüz demeden karşılamaya çalışıyoruz. Adayımızın açıklanmasından bu yana halkımızda yoğun bir heyecan var. Olumlu tepkiler alıyoruz. En yüksek oyla seçimleri alacağız” dedi.

Eser ise yaptıkları konuşmalarda Gündem Gazetesi’nden övgüyle söz eden Uysal ve Çakır’a teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve seçim çalışmalarının birlik ve beraberlik içersinde kavgadan uzak bir şekilde gerçekleştirmesini arzu ettiğini anlattı.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2014, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48