YILDIZ KANDİLLİ İÇİN BAŞVURU YAPTI

YILDIZ KANDİLLİ İÇİN BAŞVURU YAPTI

gundemeregli.com-AK Parti’den Kandilli Belediye Başkan Aday Adaylığı için, halen Kandilli Belediye Meclis Üyeliği görevini yürüten Şenol Yıldız, müracaatını AK PartiKdz ereğli ilçe Teşkilatına yaptı.

AK Parti İlçe Teşkilatında yapılan adaylık müracaat töreninde konuşan Şenol Yıldız, Kandilli’nin sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi bildiğini belirterek; “1999 yıllarında Fazilet Partisi gençlik kollarında görev almak suretiyle siyasete girdim. 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde Kandilli AK Parti Belediye Meclis Üyesi olarak seçildim. Halen bu görevime devam etmekteyim. Bir süre Kandilli Belediye Başkan Vekilliği görevinde de bulundum. Kandillinin sorunlarını ve çözüm yollarını en iyi bilenlerdenim.

Kandilli’de doğmuş ve 35 yıllık ömrünü Kandilli’de geçirmiş bir insan olarak kendimi Kandilli’ye ait hissediyor ve vefa borcum olduğunu düşünüyorum. Tecrübe ve birikimlerimi beldemize hizmet için Kandilli halkının aydınlık geleceği için kullanmak istiyorum. Belediyeciliği yakından tanıyor ve biliyorum. Birlikte yaşadığımız Kandillimiz tüm güzelliklere layıktır. Bunları gerçekleştirebilmek adına bugün aday adaylığımın başvurusunu yapıyorum.

Allah nasip eder başkan olursam, halka hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile hareket edeceğim. Bilgi ve tecrübelerim, hizmet aşkım ve çalışma ahlakımla bunu başarmak istiyorum. Yaşadığımız güzel beldemizi, ekip ruhuyla hep beraber yöneteceğiz.

Demokratik bir yerel yönetim, hiçbir ayrım yapmadan kentte yaşayan insanların tamamına eşit hizmet vermek ve halkın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır. AK Parti iktidarda bulunduğu kentlerde gerçek belediyeciliğin ne olduğunu tüm Türkiye’ye göstermiş ve öğretmiştir.

Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

AK Parti Teşkilat Başkanı Zafer Sucu, Yıldız’ın başvuru belgesini imzalmadıktan sonra hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Törene AK Parti Zonguldak İl Başkan Vekili Ali Kemal Karaca’nın yanısıra çok sayıda partili katıldı.

Şenol Yıldız kimdir!

1978 yılında Kandilli’de doğdu.

İlköğrenimini Kandilli Beldesinde okudu.

Evli ve 3 çocuk babası.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2013, 08:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48