AKÇAKESE ZORLU GÖREVİ ÜSTLENDİ

AKÇAKESE ZORLU GÖREVİ ÜSTLENDİ

gundemeregli.com-Karadeniz Ereğli Belediye Spor Yönetim Kurulu, gerçekleştirdiği toplantıda, Altan Akçakese’yi Kdz Ereğli Belediyespor Kulübü Basın Sözcülüğü görevine getirdi. Aynı zamanda Karadeniz Ereğli Belediyesi Basın Danışmanlığı görevini yürüten Akçakese, Ereğli Belediyespor Kulübü Basın Sözcülüğü görevine de fiilen başladı.

Akçakese’nin yeni göreviyle ilgili olarak basın ve kamuoyuna bilgi veren Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık şunları söyledi:

“Son zamanlarda, özellikle de kadın futbolunda Karadeniz Ereğli Belediyespor çok büyük başarılar elde etmiştir. Birçok branşta takımları bulunan; miniklerden yıldızlara ve gençlere kadar çocuklarımıza ve gençlerimize spor yapma, sosyal ve sportif aktivitelere katılma fırsatı veren kulübümüzün bu yöndeki çalışmalarını kamuoyu ve basın kuruluşlarıyla paylaşabilme açısından çalışmalarda bulunması için, Belediyemiz Basın Danışmanı Altan Akçakese’ye kulübümüzün Basın Sözcülüğü görevini verdik. Yönetim Kurulumuzun 13 Ağustos tarihinde yaptığı toplantı sonrasında aldığı bu kararla Akçakese görevine başlamıştır. Kulübümüzün tüm çalışmalarını, takımlarımızın maçları ve antrenmanları hakkında bilgileri ve sporcularımızla ilgili tüm gelişmeleri, sosyal medyada da daha hızlı ve ayrıntılı olarak paylaşabilmek adına gerekli altyapı çalışmaları başlatılmıştır. Altan Akçakese’ye yeni görevinde başarılar dilerim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2013, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48