Belediye personeli futbol turnuvası başladı

Belediye personeli futbol turnuvası başladı

Belediye personeli futbol turnuvası başladı

Kdz.Ereğli Belediyesinde müdürlükler arasıpersonelin forma giydiği futbol turnuvası başladı. İlk gün oynanan 2 maçta, 17gol atıldı..

Kdz. EreğliBelediyesi,  personeller arası futbolturnuvası başladı.

Kdz.Ereğli Belediyesindepersonel kaynaşmasını ön plana çıkararak önümüzdeki yıllarda gelenekselleşmesiplanlanan ve 3’erli 4 ayrı grupta 12 takımın katıldığı turnuvanın KışlaBelediyespor tesislerindeki başlama vuruşunu Belediye Başkan Yardımcıları AyhanAtay ve Hüseyin Ağlar birlikte yaptı.

Atay ve Ağlar’ın yanı sıra,Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak, Daire Müdürleri ve personellerinizlediği turnuvanın ilk gün oynanan 2 maçında 17 gol atıldı.

2-0 geriye düştüğüturnuvanın ilk maçında, İtfaiye Müdürlüğünü 6-2 mağlup eden Temizlik İşleriMüdürlüğü ile turnuvaya 3 ayrı takımla katılan Su ve Kanalizasyon İşleriMüdürlüğünün 1. takımı da, Park Bahçeler Müdürlüğünü 9-0 mağlup ederek gözdoldurdu.

Turnuva bugün oynanacakUlaştırma Müdürlüğü – Su Kanalizasyon (3) ve İşletme İştirakler – MaliHizmetler karşılaşmaları ile devam edecek.

Turnuva statüsü gereğigruplarını son sırada tamamlayacak takımlar, grup müsabakaları sonundaelenirken, ilk 2 sıradaki takımlar bir üst tura yükselecek.

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2016, 06:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48