Bölge Kupası Yelken Yarışları ödül töreniyle sona erdi

Kdz.Ereğli Belediyesinin katkıları ile Kdz.Ereğli Yelken İhtisas Kulübünün ev sahipliği yaptığı 07-11 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen TYF Karadeniz Bölge Kupası Yelken Yarışları, 11 Nisan Cumartesi günü düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

Bölge Kupası Yelken Yarışları ödül töreniyle sona erdi

Kdz.Ereğli Belediyesinin katkıları ile Kdz.Ereğli Yelken İhtisas Kulübünün ev sahipliği yaptığı  07-11 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen TYF Karadeniz Bölge Kupası Yelken Yarışları, 11 Nisan Cumartesi günü düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

Yelken İhtisas Kulübünde gerçekleştirilen ödül törenine Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Uysal, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutan Vekili Deniz Kıdemli Albay Hilmi Tamer Günebakan, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Cöbek ve Alptekin Dursun, Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker, Liman Başkanı Tuncay Çelebi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, TYF Yetkilisi Nevin Köylü, Özel Ereğli Echomar Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Alp Demir Zorlu, Çınar Boru Yönetim Kurulu üyesi Abdulkadir Çınar,Karadeniz’in çeşitli İllerinden gelen Yelken Kulübü temsilcileri ve sporcular katıldı.

Kdz.EreğliTicaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker, Liman Başkanı Tuncay Çelebi,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, Çınar Boru Yönetim KuruluÜyesi Abdulkadir Çınar´a plaket takdim etti.

Bu sıradasöz alan Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Uysal da, yarışlara katkı sağlayankurum ve kişilere teşekkür ederek, her türlü spor aktvitelerine Ereğli´deev sahipliği yapmaya devam edeceğiz ve bu organizasyonlara belediye olarak hertürlü katkıyı sunacağız. dedi.

Törende ayrıcaTYF Yetkilisi Nevin Köylü,  Karadeniz´inçeşitli İl´lerinden gelen Yelken Kulübü Yöneticileri ile Temsilcileri veorganizasyonda görev yapan hakem ve doktorlara plaket takdimi yapıldı.

Tören yarışlardadereceye giren yelken sporcularına protokol üyeleri tarafından ödüllerininverilmesiyle son buldu.

9 KaradenizBölgesi Yelken Kulüp ve 60 sporcu katlımı ile gerçekleşen yarışmadakategorilerine göre dereceye giren sporcular şöyle:

OptimistGenel:

1. EgeBatmaz- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

2. İ. ArdaAsan- Samsun Yelken Kulübü

3. RumeysaGermi- Samsun Yelken Kulübü

4. PelinÖztürk- Samsun Yelken Kulübü

5. BilgeKaan Kökten- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

OptimistJunior:

1. İremKalaycı- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

2. H. Ata Kılıçarslan-Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

3. VatanZengin- Poyraz Gençlik Spor Kulübü

4. İremKara- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

5. TanBatmaz- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

Optimist KızGenel:

1. RumeysaGermi- Samsun Yelken Kulübü

2. PelinÖztürk- Samsun Yelken Kulübü

3. SezinGürol- Amasra Yelken Kulübü

Optimist KızJunior:

1. İremKalaycı- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

2. İremKara- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

3. SinemKalaycı- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

Laser 4.7Genel:

1. DoğukanKapıcıoğlu- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

2. MelikeEce Kırmacı- Samsun Yelken Kulübü

3. TanPoyraz Sencer- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

4. EsmaAdalı- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

5. Melisa Bıyıklı-Trabzonspor Yelken Kulübü

Laser 4.7Junior:

1. TanPoyraz Sencer- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

2. EsmaAdalı- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

3. BatuhanDeğerli- Amasra Yelken Kulübü

Laser 4.7 Kız:

1. MelikeEce Kırmacı- Samsun Yelken Kulübü

2. EsmaAdalı- Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

3. Melisa Bıyıklı-Trabzonspor Yelken Kulübü

LaserRadial Genel:

1. TunaKeskinel- Ereğli Yelken İhtisas Kulübü

2. Alp Likoğlu-Ereğli Yelken İhtisas Kulübü

3. BerkhanÇetin Demir- Trabzonspor Yelken Kulübü

LaserRadial Genç:

1. Alp Likoğlu-Ereğli Yelken İhtisas Kulübü

2. BerkhanÇetindemir- Trabzonspor Yelken Kulübü

3. BurakÜnal Kocaeli- Samsun Yelken Kulübü

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2015, 21:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48