Cahit Terzi imzayı çaktı!..

Cahit Terzi imzayı çaktı!..

Cahit Terzi imzayı çaktı!..

Zonguldak Kömürspor’un teknik direktörü Cahit Terzi, dün kulüp binasında yapılan imza törenin ardından spor kamuoyuna önemli açıklamalarda bulundu.
Zonguldak Kömürspor’un teknik patronu Cahit Terzi, bu takımın 2 şampiyonluk 1 play off ve ligde kaldığını söyleyerek, ancak bir duraklama dönemine girdiğini ve tekrar şahlanacak bir takım kuracaklarının altını çizdi. 
Terzi ayrıca önceliklerinin iç transfer olduğunu ve orta saha ve forvet hattına takviyeler yapacaklarını söyledi.
Zonguldak Kömürspor’un Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Cahit Terzi’nin tekrar yuvasına geri döndüğünü söyleyerek, “Zonguldak Kömürspor’da başkanlık yoluna Cahit Terzi hocamızla çıkmıştık. Allah nasip etti Cahit Terzi hocamızla şampiyon olduk. İnşallah hocamızla ikinci şampiyonluğu yakalamak istiyoruz. Hocamız deplasmandaki görevinden sonra tekrar yuvasına döndü. Allah inşallah tekrar play off oynamayı, şampiyon olmayı nasip eder. Kent olarak el ele vereceğiz. Zonguldak Kömürspor’un başarısı için hocamızla beraber yönetimimiz, işadamlarımız sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımızla el ele vereceğiz. Bu ruhu tekrar ayağa kaldıramazsak bu başarı tekrar mümkün değil’’dedi.
Cahit Terzi: “Hedefe oynayan bir takım kuracağız’’
Zonguldak Kömürspor’un teknik direktörü Cahit Terzi, hedefe oynayan bir takım kuracaklarını söyleyerek, “5 sene önce yine hep beraber buradaydık. Burada güzel bir takım kurduk. 2 tane de şampiyonluk yaşadık. Bu takım kurduğumuz takım. 2 tane şampiyonluk yaşadı. 1 tane play off oynadı ve ligde kaldı. 2. Ligde şimdi duraklama devresine girdik. Burada şimdi Zonguldakspor tekrar hamle yapıp üst sıraları muhakkak zorlaması gerek. Mutlaka hedefe oynayan bir takım yapmamız gerekiyor. Zonguldak’ta şartlarla ilgili hiçbir savunmamız olamaz. Çünkü buranın seyircisi sıradan bir takımı kabul etmiyor. Asla ortada oynayacak, küme düşmeyi  oynayacak bir takım kabul etmiyor. Biz bunun bilinci içerisindeyiz. Bu şehrin taraftarının ne istediğini biliyorum. Hedef olmadığı zaman seyirci zaten sahaya da gelmiyor. Biz bu 5 sene önceki hamleyi tekrar yapmalıyız. Onun için gerekli oyuncu takviyesini oyuncularımızla yaparak tekrar tribünleri dolduracağız. Onun için kimsenin şüphesi olmasın. Şartlar ne olursa olsun biz mutlaka iyi bir takım yapacağız’’dedi.
Kalacak ve gidecek oyuncuların belirlendiğini ifade eden Terzi, “Biz yönetimle çalışmalarımızı yaptık. Kalacak oyuncularımızda belli. Kalacak oyuncularımızla ilk önce anlaşılıp dışarıdan gelen oyuncuları hemen bitirmek istiyoruz. Benim dışarıdan belirlediğim oyuncular var’’diye konuştu.
Zonguldak Kömürspor’un teknik patronu Cahit Terzi, ilk önce iç transferi bitireceklerini söyleyerek, “Bizim savunmamız bu ligin iyi savunmalarından bir tanesi. Ama şuanda 3 tane oyuncunun sözleşmesi bitmiş durumda. Onların bizim oyuncumuz olması için bizim onlarla anlaşmamız gerek. Şimdi kaç tane oyuncu var diyemeyiz. İlk önce iç transferi halletmemiz lazım. İç transferde anlaşmaları yapalım zaten önümüz açılacak’’şeklinde konuştu. 
Eksik yerlerin belli olduğunu ifade eden Terzi, “Eksik yerler zaten belli. Forvet hattı ve orta sahaya takviyeler. Gerekli isimlerle görüşüyoruz. Onları da yakın zamanda bitirip sizlere açıklayacağız’’dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 20:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48