Değişim başlıyor!

Kdz.Ereğli’de Amatör futbolun yükünü çeken Beyçayırı Stadının zemini değişiyor.

Değişim başlıyor!

gundemeregli.com-Kdz.Ereğli’de Amatör futbolun yükünü çeken Beyçayırı Stadının zemini değişiyor. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal’ın bu yöndeki talebi ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan’ın talimatı sonrası Gençlik Spor İl Müdürlüğü saha zeminin değişimi için hemen harekete geçti.

Sahada yapılacak yeni düzenlemelere ilişkin olarak Gençlik Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz tarafından Ereğli’ye gönderilen, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Teknisyeni Mustafa Tokatlı ve İnşaat Mühendisi Gökhan Söylemez Beyçayırı stadında inceleme yaptıktan sonra Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal ile bir araya geldi.

Taraflar sentetik zeminin değişimi, stadı çevreleyen tel örgülerin yanı sıra ışıklandırmanın elden geçirilmesi, soyunma odalarının bakım ve boya işlemleri konusunda görüş alışverişinde bulundu.Sentetik zeminin değişimi ile başlayacak çalışmaların kısa sürede bitirilmesi hedeflenirken, konu ile ilgili bir açıklama yapan Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “ 2007 yılında yapılan sentetik zemin zamanla kullanılabilirliği yitirdi.Sporcu sağlığını önemsiyoruz. Bu nedenle sayın Milletvekilimize ilettiğimiz zeminin değişimi talebi hemen yanıt buldu. Ben bu konuda başta Sayın MilletvekilimizProf.Dr. Ercan Candan ve Gençlik Spor İl Müdürü Sayın Uğur Akdeniz’e teşekkür ediyorum. Zemin değişimi en kısa sürede yapılacak ve stadımızın kullanımı daha elverişli hale gelecek. “dedi.

UYSAL’DAN BAŞSAĞLIĞIMESAJI

Kdz.EreğliBelediyespor Kulüp ve Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Beşiktaş Spor Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba´nın ölümü nedeniyle bir mesaj yaımladı.Uysal´ın mesajı şöyle; Türk futbolunun duayen isimlerinden, Beşiktaş´ın Onursal Başkanı, eski milli futbolcu Süleyman Seba´nın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Süleyman Seba´ya Allah´tan rahmet, ailesine, Beşiktaş camiasına ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2014, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48