En 'baba' transferler!

En 'baba' transferler!

En 'baba' transferler!

Zonguldak Ereğli Spor (ZES), yeni sezon transferlerine hızlı başladı. 
Zonguldak Ereğli Spor Transfer Komitesi Başkanı ve Yöneticisi Murat Okumuş, geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligde mücadele eden 2 oğlunu da takımına aldı. Ereğli 1. Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor, 3 yeni ismi kadrosuna kattı. 
Bayatspor’dan 1994 doğumlu Stoper Ferdi Okumuş, Ereğli Kepez Çaylıoğluspor’dan 1999 doğumlu stoper Onur Okumuş ve yine Ereğli Kepez Çaylıoğluspor’dan 1998 doğumlu forvet Mert Aygın’ı kadrosuna katan Zonguldak Ereğli Spor Transfer Komitesi Başkanı ve Yöneticisi Murat Okumuş şunları söyledi: 
“Bilindiği üzere ZES olarak mevcut kadromuzu aynen koruduk. Genç bir kadroyuz. Sadece birkaç takviyemiz söz konusuydu. Onları gerçekleştirdik. Bu transferlerin bende yeri çok farklı diyebilirim. Ferdi Okumuş ve Onur Okumuş kendi çocuklarım. Mert Aygın’da yeğenim. Kendi evlatlarımın başında yönetici olarak sahada olacağım için heyecanlıyım. İnşallah takımımız için en hayırlısı olur. Ama tabi ki takımımızın tün oyuncuları benim evlatlarım sayılır. Birinin diğerinden farkı olmaz. Bu transferleri gerçekleştirmemizde yardımcı olan başta Ereğli Kepez Çaylıoğluspor Başkanı Fikri Kayacan ve Bayatspor Başkanı Recep Civelek’e ayrıca teşekkür ederim. Tüm takımlara başarılar dilerim.”

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48