Galatasaray flaması yeniden asıldı

Galatasaray flaması yeniden asıldı

Galatasaray flaması yeniden asıldı

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Ereğli Fen Lisesi (ERFEN) bahçesindeki direği tekrar Galatasaray Flaması asıldığı bildirildi.

Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Timur Şen, yazılı açıklamasında, ERFEN tarafından ‘Spor, Dostluk, Barış ve Kardeşliktir’ sloganı ile her yıl gerçekleştirilen, “okul bahçesindeki direğe, Türkiye Futbol Federasyonu Süper Ligi Şampiyonu takımın flaması asılması töreninin bu yıl da yapıldığını belirtti.

Şen, gerçekleştirilen törenle, Süper Ligin, 2018-2019 Lefter Küçük Ondonyadis Sezonu’nda da Galatasaray’ın şampiyon olduğunu hatırlatarak, şunları kaydetti:

“Derneğimizin katılımıyla şanlı bayrağımızı yine dalgalandırmanın gururunu yaşıyoruz. Metin Oktay Ruhu ile var olduğumuz törende tüm renklerle bir arada olmakla büyük bir gurur yaşadık. ERFEN Ailesine teşekkür ediyoruz. Ne mutlu ki Galatasaraylıyız!!!”

Diğer yandan, Okullarda başlayan “Değerler Kulübü” kapsamında, kulüp başkanlığına seçilen okulun Din öğretmeni Kenan Genç, idareye yazdıkları yasal izin talebi sonrası, bahçede toplanan Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve diğer kulüp taraftarı öğrenciler, Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Şen ve yönetimi ile birlikte direğe yeniden Galatasaray flaması çekildi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2019, 19:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48