Genç eldivenler Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor

Kdz.Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde Belediyespor bünyesinde açılan Boks kursuna katılan lise öğrencileri Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor.

Genç eldivenler Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor
 

Bugüne kadar bir çok spor dalında mücadele veren Gülüç Belediye spor da beldede oturan lise öğrencileri açılan boks kursuna katılarak Türkiye Şampiyonasına hazırlanıyor. Salı ve Perşembe günleri gerçekleştirilen antrenmanlara katılan öğrenciler sıkı program eşliğinde müsabakalara hazırlanıyor. Mustafa Tekel ve Selahattin Güven nezaretinde çalışmalara devam eden öğrenciler kondisyon çalışmasının ardından tek ve eşli olarak çalışmalarına devam ediyor. Bir önceki turnuvada Ereğli den Türkiye ikincisi ve üçüncüsünün çıktığını söyleyen Selahattin Güven, Gülüç Belediyespor çatısı altında öğrencileri turnuvaya hazırladıklarını ve buradan da iyi dereceler elde edeceklerine inandıklarını söyledi.

Güven açıklamasında Liseler arası müsabakalar var. Türkiye şampiyonası. O şampiyonalara çocukları hazırlıyoruz. Alt ve üst miniklerimiz var. Kızlarımız var. Onlar için hazırlık yapıyoruz. İnşallah başarılı olacağız. Şu anda 15 öğrencimiz var. İlk başlarda sorun olmuyordu ancak sayı arttıkça yerimiz küçük gelmeye başladı. Daha önce az öğrencimiz vardı. Büyüklerde var. Ancak onları almıyoruz. 10-16 yaş arasında ki çocukları daha çok tercih ediyoruz. Dereceye girenler arasında buradan öğrencimiz yok. Ereğliden götürdüklerimizden var. Türkiye ikincisi ve üçüncüsü var. Türkiye ikincisi milli takıma girdi. Öznur Özsoy. Burada ki öğrencilerimiz de onların izinde gitmeye çalışacaklar. Gittiğimiz şampiyonalara Zonguldak adına gidiyoruz dedi. 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48