Genç Ereğlili'lerden Buluşturan İftar.

Kdz. Ereğli’nin Genç Ereğlililer Taraftar Grubu Lideri Burhan Önder,Adem Akman Şener Ve Taraftarlar tarafından düzenlenen iftar Programına yoğun katılım oldu.

Genç Ereğlili'lerden Buluşturan İftar.

Kdz. Ereğli’nin Genç Ereğlililer Taraftar Grubu Lideri Burhan Önder,Adem Akman Şener Ve Taraftarlar  tarafından düzenlenen iftar Programına yoğun katılım oldu.


KDz. Ereğli Haneden Lokantasına düzenlenen iftar programına, Kdz. Ereğli Belediyespor Teknik Direktörü Hüseyin Aydoğan, Teknik Heyet ve Bazı Futbolcular, Eski AK Parti Belediye Başkan Adayı Ve işadamı Yüksel Balcı,Eski MHP Teşkilat Başkan Yrd. Fatih Orhan Ülkü Ocakları Yönetiminden Adem Korkmaz, Ufuk Akdeniz, Muhammet Turhan, Zonguldak Ultraselmas Tribün Liderleri Miraç Balcı, Zeki Beybeyoğlu, Kdz. Ereğli Elmaslar Tribün lideri Ramis Gördü, Reislerle Galatasaray Dernek Başkan Vekili Turan Ünlü Beşiktaş Dernek Başkanı Tarkan Adik ile onlarca kişi katıldı.
Birlik ve beraberliği sağlamanın yanı sıra dayanışma ve kaynaşmayı üst seviyeye çıkarma sporda centilmenliğin önemine vurgu yapılan iftar yemeğinde birlikte oruçlarını açan sporseverler, ilçede sporun daha da ilerlere gitmesi adına görüş alışverişinde bulundular.
Gecede Belediyespor Teknik Direktörü Aydoğan, yeni sezon çalışmaları öncesinde davetlilere bilgiler verdi.

Ezanın okunması ve oruçların açılmasının ardından konuşan Genç Ereğlililer Taraftar Grubu Lideri Burhan Önder yola şampiyonluk için çıktıklarını söyledi.  Önder konuşmasında Bu sezon Allahın izni ile yolumuza Şampiyonluk parolası ile çıkıyoruz. Yeni hocamız ve yeni oyuncularımızla yola çıkıyoruz. Yeni Sloganımız O sene bu sene. Biz şampiyon olacağız. Bir sözümde bizlere her zaman maddi manevi destek veren Bilgin Güven ağabeyimize de çok teşekkür ediyorum dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 08:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48