GÖKÇEBEY'E MÜJDELİ HABER

GÖKÇEBEY'E MÜJDELİ HABER

GÖKÇEBEY'E MÜJDELİ HABER

Gökçebey Kaymakamı Oğuzhan Erdi, ilçeye yapılacak olan stadyum, spor salonu ve gençlik merkezinin ihale aşamasına geldiğinin müjdesini verdi.
Gökçebey Kaymakamı Oğuzhan Erdi Atak ilçeye yapılacak olan tesisler hakkında açıklamada bulundu. Atak özellikle statyum, spor salonu ve gençlik merkezinin ilçenin gelişimi açısından büyük önem taşıdığı mesajını vererek, projeleri destekleyen herkese teşekkür etti.

Kaymakam Oğuzhan Erdi Atak’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle: “Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından bu yıl içerisinde ilçemize kazandırılacak olan ilçe stadyumu, spor salonu ve gençlik merkezi projelerimiz ihale aşamasına  geldi. Bu güzide yatırımları ilçemize kazandıran Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na şükranlarımızı arz ediyoruz. Projelerimizin ilçemize kazandırılmasında katkı ve desteklerinden dolayı Sayın Valimize , Sayın Milletvekillerimiz Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar’a, Gençlik ve Spor Bakanlığı Daire Başkanı Sayın  Onur Şahbaz’a Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Hakan Yüksel’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. İlçemize Hayırlı olsun”

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48