Göztepespor, yeniden canlanıyor

Gençler, Kdz. Ereğli Göztepe Spor Kulübü’nü yeniden kurdu

Göztepespor, yeniden canlanıyor

Karadeniz Ereğlide “Karadeniz Ereğli Göztepe Spor Kulübü” yeniden kuruldu.
Göztepe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, hafta sonunda kahvaltıda bir araya gelerek yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundular.
Kulüp Başkanı Fuat Ulaş, İlçede gençlerle bir araya gelerek Göztepe Spor Kulübü’nü yeniden canlandıracaklarına inandığını söyledi.
Kulübün lisansını aldıklarını ve geçici Yönetim Kurulunun ardından kongre yaparak yeniden Yönetim Kurulu oluşturduklarını ifade eden Başkan Ulaş, şimdilik sadece futbol branşında İlçede spora katkı sunacaklarını belirtti.
Önümüzdeki günlerde branşlarını çeşitlendireceklerini ifade eden Ulaş, “Amacımız çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spora yönlendirmek. Önümüzdeki günlerde kulübümüze kayıtlar başlayacak, kayıtlarımız ücretsiz olacak. Kayıt yaptıran çocuklara malzeme desteği vereceğiz” dedi.
Göztepe Spor Kulübünün İlçede geçmişte var olduğunu hatırlatan Başkan Ulaş, geçmişte bu kulüpte yöneticilik yapanları da tespit ettiklerini ifade ederek, önümüzdeki günlerde kamu kurum ve kuruluşları, siyasi partiler ve sivil toplum örgütlerinin yanı sıra bu yöneticileri de ziyaret ederek kulübün tanıtımına yönelik çalışmalara ağırlık vereceklerini söyledi.
Göztepe Spor Kulübü Başkanı Fuat Ulaş Yönetim Kurulu Üyelerini ise şöyle açıkladı:
Emin Sezgin (Başkan Yardımcısı), Hasan Akkaya (Asbaşkan), Özkan Azman (Asbaşkan), Emre Erdoğan (Sayman), Sefa Göktan (Genel Sekreter), Uğur Yalçın (Genel Kaptan).
Yönetim Kurulu Üyeleri: Sami Kulaksız, Celil Karadağ, Murat Demir, Eren Özergil, Dinçer Çubukçuoğlu, Serkan Bozdağ, Fuat Günay, Fatih Durkut, Caner Seviç, Berkan Kahraman, Hüseyin Güner, Çağatay Uzunoğlu, İsmail Yalçın ve Ergin Kahraman.
Karadeniz Ereğli Göztepe Spor Kulübü antrenörlerinin Beden Eğitimi öğretmenlerinden oluştuğunu vurgulayan Başkan Fuat Ulaş, antrenörlerin isimlerini ise şöyle açıkladı: Uğur Yalçın, Fuat Günay, Ergin Kahraman ve Serkan Yalçın.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48