İnşallah, Bartınspor'un hedefleriyle birlikte

- "İnşallah, Bartınspor'un hedefleriyle birlikte kendi hedeflerimizi birleştirip yukarılara tırmanmak istiyoruz"

İnşallah, Bartınspor'un hedefleriyle  birlikte

BARTIN - Bartınspor Teknik Direktörü Hasan Basri Kara, İnşallah, Bartınsporun hedefleriyle kendi hedeflerimizi birleştirip yukarılara tırmanmak istiyoruz. dedi.

Kara, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele eden Bartınsporun, yeni sezonda mücadeleci ve oyunu yönlendiren bir oyun anlayışı olacağını söyledi. 17 senelik bir profesyonel futbolculuk hayatından sonra 7-8 yıldır hocalık yaptığını aktaran Kara, şunları kaydetti:

Hedefleri olan genç hoca adayıyım. İnşallah, Bartınsporun hedefleriyle birlikte kendi hedeflerimizi birleştirip yukarılara tırmanmak istiyoruz. Güzel bir ekibimiz oluştu. Futbol severler, bu sezon mücadele eden, topa hakim olan ve oyunu her zaman topa olan hakimiyetiyle yönlendiren bir Bartınspor izleyecek. Biz güzel ekip oluşturduğumuzu düşünüyoruz. İnşallah, bu düşünce doğrultusunda, futbolcularımızla, yöneticilerimizle ve Bartınspor taraftarlarıyla beraber sezon sonunda hedefimize ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz. Taraftarlarımız da inansınlar, bize de bu yeter. Yeni sezon yöneticilerimize, futbolcularımıza ve Bartın halkına inşallah hayırlı, uğurlu olur.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2017, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48