Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği çeşitli ziyaretlerde bulundu

Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği yönetimi Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal ve ezeli ve ebedi dostları olan Kdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği ile Kdz Ereğli Fenerbahçeliler Derneğine tanışma ziyaretinde bulundu.

Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği çeşitli ziyaretlerde bulundu
Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği yönetimi Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal ve ezeli ve ebedi dostları olan Kdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği ile Kdz Ereğli Fenerbahçeliler Derneğine tanışma ziyaretinde bulundu.

Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği ilk ziyaretini Kdz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal´ a gerçekleştirdi. Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği yönetimini makamında kabul eden Kdz. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği yönetimine başarılar diledi. Görüşmenin ardından Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği yönetimi, Başkan Uysal´a günün anısına plaket ve çeşitli hediyeler sundu.

Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği yönetimi ziyaretin ardından ikinci ziyaretini Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneğine yaptı. Dernek binasında gerçekleştirilen ziyarette, Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik ile Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Dernek Başkanı Cevdet Öztürk birbirlerine günün anısına çeşitli hediyeler sundu. Sıcak bir ortamda geçen görüşme sonrası Kdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik, Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği yönetimine kendilerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederek kendilerine başarılar diledi.

Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği yönetimi son ziyaretini ise Kdz Ereğli Fenerbahçeliler Derneği´ne gerçekleştirirken, Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği yönetimi aynı şekilde Kdz Ereğli Fenerbahçeliler Derneği binasında dernek başkanı Serdar Özbek tarafından sıcak bir ortamda karşılandı. Yapılan ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını belirten dernek başkanı Serdar Özbek Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneğine çalışmalarında başarılar diledi. Görüşmenin ardından iki dernek başkanı birbirlerine günün anısına çeşitli hediyeler sundu.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48